obec Praha

Prodané nemovitosti v katastrálním území Libeň, Praha

Od 11. 5. 2024

22 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.10.2024

Prodaný  byt 5+kk 149 m²Prodaný  byt 5+kk 149 m²
Prodaný  byt 5+kk 149 m²
Prodaný  byt 5+kk 149 m²

Prodaný byt 5+kk 149 m²

Novovysočanská 2509/3d, Praha 9 - Libeň

21 500 000 Kč

17 350 000 Kč

116 443 Kč/m2

Realitní makléř: Oksana Paniv
Realitní kancelář: RE/MAX Only
Realitní makléř: Oksana Paniv

Oksana Paniv

Realitní kancelář: RE/MAX Only

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 181 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 7.8.2024

Prodaný  byt 1+kk 28 m²Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²

Prodaný byt 1+kk 28 m²

Valčíkova 1147/10, Praha - Libeň

4 000 001 Kč

142 857 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 181 nemovitostí