obec Praha

Prodané nemovitosti v katastrálním území Vršovice, Praha s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 14. 5. 2024

24 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.8.2024

Prodaný  byt 2+1 72 m²Prodaný  byt 2+1 72 m²
Prodaný  byt 2+1 72 m²
Prodaný  byt 2+1 72 m²

Prodaný byt 2+1 72 m²

Jakutská 1201/13, Praha 10 - Vršovice

7 200 000 Kč

100 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 158 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 1.8.2024

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Kavkazská 1378/5, Praha - Vršovice

6 240 000 Kč

117 736 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan

Prodáno 23.7.2024

Prodaný  byt 2+kk 55 m²Prodaný  byt 2+kk 55 m²
Prodaný  byt 2+kk 55 m²
Prodaný  byt 2+kk 55 m²

Prodaný byt 2+kk 55 m²

Petrohradská 1570/5, Praha 10 - Vršovice

8 330 000 Kč

151 455 Kč/m2

Prodáno 16.7.2024

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Ruská 1241/178, Praha 10 - Vršovice

6 990 000 Kč

6 500 000 Kč

104 839 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Tzvetelina Nikolova
Realitní kancelář: Tzvetelina Borissova Nikolova
Realitní makléř: Mgr. Tzvetelina Nikolova

Mgr. Tzvetelina Nikolova

4.9

Realitní kancelář: Tzvetelina Borissova Nikolova
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 158 nemovitostí