obec Praha

Prodané nemovitosti v katastrálním území Záběhlice, Praha s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 11. 5. 2024

22 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 27.1.2025

Prodaný  dům 66 m², pozemek 130 m²Prodaný  dům 66 m², pozemek 130 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 130 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 130 m²

Prodaný dům 66 m², pozemek 130 m²

Severozápadní IV 349/11, Praha 4 - Záběhlice

8 500 000 Kč

128 788 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 160 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 20.12.2024

Prodaný  byt 4+kk 71 m²Prodaný  byt 4+kk 71 m²
Prodaný  byt 4+kk 71 m²
Prodaný  byt 4+kk 71 m²

Prodaný byt 4+kk 71 m²

Hlavní 2732/145, Praha 4 - Záběhlice

7 900 000 Kč

6 990 000 Kč

98 451 Kč/m2

Prodáno 5.12.2024

Prodaný  byt 3+kk 68 m²Prodaný  byt 3+kk 68 m²
Prodaný  byt 3+kk 68 m²
Prodaný  byt 3+kk 68 m²

Prodaný byt 3+kk 68 m²

Choceradská 3362/2, Praha 4 - Záběhlice

9 500 000 Kč

9 425 000 Kč

138 603 Kč/m2

Prodáno 29.11.2024

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Práčská 2597/93, Praha 10 - Záběhlice

5 650 000 Kč

106 604 Kč/m2

Prodáno 14.11.2024

Prodaný  byt 2+kk 42 m²Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²

Prodaný byt 2+kk 42 m²

Záběhlická 3211/88, Praha 10 - Záběhlice

6 390 000 Kč

152 143 Kč/m2

Prodáno 15.10.2024

Prodaný  byt 3+kk 58 m²Prodaný  byt 3+kk 58 m²
Prodaný  byt 3+kk 58 m²
Prodaný  byt 3+kk 58 m²

Prodaný byt 3+kk 58 m²

Škábova 3058/3, Praha 10 - Záběhlice

5 900 000 Kč

101 724 Kč/m2

Prodáno 10.10.2024

Prodaný  byt 2+kk 40 m²Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²

Prodaný byt 2+kk 40 m²

Záběhlická 3217/63, Praha 10 - Záběhlice

4 999 000 Kč

5 199 000 Kč

129 975 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 11.9.2024

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Jesenická 3004/6, Praha 10 - Záběhlice

5 600 000 Kč

101 818 Kč/m2

Prodáno 27.8.2024

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Vrútecká 2765/3, Praha 4 - Záběhlice

6 580 000 Kč

6 300 000 Kč

96 923 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kajnar
Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
Realitní makléř: Jiří Kajnar

Jiří Kajnar

4.5

Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.

Prodáno 7.6.2024

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Jasmínová 2694/47, Praha 10 - Záběhlice

6 350 000 Kč

5 550 000 Kč

104 717 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 160 nemovitostí