Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 1 mil. Kč

Do 1 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

184 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 5.11.2024

Prodaný  dům 66 m², pozemek 246 m²Prodaný  dům 66 m², pozemek 246 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 246 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 246 m²

Prodaný dům 66 m², pozemek 246 m²

Tovární 154, Koloveč

950 000 Kč

14 394 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 965 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 5.11.2024

Prodaný  byt 3+1 59 m²Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²

Prodaný byt 3+1 59 m²

Kamenná 5092, Chomutov

950 000 Kč

16 102 Kč/m2

Prodáno 30.10.2024

Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 567 m²Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 567 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 567 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 567 m²

Prodaná chalupa 65 m², pozemek 567 m²

Mikuleč 74, Mikuleč

875 000 Kč

700 000 Kč

10 769 Kč/m2

Prodáno 30.10.2024

Prodaný  dům 250 m², pozemek 416 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 416 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 416 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 416 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 416 m²

Veselíčko 30, Veselíčko

560 000 Kč

2 240 Kč/m2

Prodáno 30.10.2024

Prodaný  dům 70 m², pozemek 101 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 101 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 101 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 101 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 101 m²

Tovární 178, Jistebnice

550 000 Kč

7 857 Kč/m2

Prodáno 25.10.2024

Prodaný  byt 1+kk 35 m²Prodaný  byt 1+kk 35 m²
Prodaný  byt 1+kk 35 m²
Prodaný  byt 1+kk 35 m²

Prodaný byt 1+kk 35 m²

B. Němcové 311, Meziboří

700 000 Kč

20 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 24.10.2024

Prodaný  atypický byt 218 m²Prodaný  atypický byt 218 m²
Prodaný  atypický byt 218 m²
Prodaný  atypický byt 218 m²

Prodaný atypický byt 218 m²

U Haldy 164, Orlová - Poruba

1 800 000 Kč

700 000 Kč

3 211 Kč/m2

Prodáno 24.10.2024

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Husova 438/2, Ústí nad Labem - Krásné Březno

910 000 Kč

810 000 Kč

22 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: reality-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: reality-UL

Prodáno 23.10.2024

Prodaný  byt 1+1 38 m²Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²

Prodaný byt 1+1 38 m²

Jelínkova 1891, Sokolov

1 200 000 Kč

1 000 000 Kč

26 316 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 22.10.2024

Prodaný  dům 40 m², pozemek 315 m²Prodaný  dům 40 m², pozemek 315 m²
Prodaný  dům 40 m², pozemek 315 m²
Prodaný  dům 40 m², pozemek 315 m²

Prodaný dům 40 m², pozemek 315 m²

Přepychy 137, Přepychy

550 000 Kč

13 750 Kč/m2

1...121314...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 965 nemovitostí