Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 1 mil. Kč

Do 1 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

184 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.7.2024

Prodaná  chata 60 m², pozemek 34 m²Prodaná  chata 60 m², pozemek 34 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 34 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 34 m²

Prodaná chata 60 m², pozemek 34 m²

Čerňovice ev. č. 254, Čerňovice

1 400 000 Kč

1 000 000 Kč

16 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 964 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 23.7.2024

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

Osvobození 1136, Jirkov

900 000 Kč

14 516 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You

Prodáno 23.7.2024

Prodaný  byt 2+kk 40 m²Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²

Prodaný byt 2+kk 40 m²

Lipová 860/13, Most

990 000 Kč

24 750 Kč/m2

Prodáno 18.7.2024

Prodaný  byt 1+1 41 m²Prodaný  byt 1+1 41 m²
Prodaný  byt 1+1 41 m²
Prodaný  byt 1+1 41 m²

Prodaný byt 1+1 41 m²

sídliště 9. května 792, Nejdek

850 000 Kč

20 732 Kč/m2

Prodáno 18.7.2024

Prodaný  byt 2+1 82 m²Prodaný  byt 2+1 82 m²
Prodaný  byt 2+1 82 m²
Prodaný  byt 2+1 82 m²

Prodaný byt 2+1 82 m²

Hrnčířská 886, Chodov

900 000 Kč

860 000 Kč

10 488 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 17.7.2024

Prodaný  byt 1+1 28 m²Prodaný  byt 1+1 28 m²
Prodaný  byt 1+1 28 m²
Prodaný  byt 1+1 28 m²

Prodaný byt 1+1 28 m²

Studentská 663, Litvínov - Horní Litvínov

849 000 Kč

762 000 Kč

27 214 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 16.7.2024

Prodaná  chata 26 m², pozemek 383 m²Prodaná  chata 26 m², pozemek 383 m²
Prodaná  chata 26 m², pozemek 383 m²
Prodaná  chata 26 m², pozemek 383 m²

Prodaná chata 26 m², pozemek 383 m²

Rozstání ev. č. 5, Rozstání

750 000 Kč

28 846 Kč/m2

Prodáno 15.7.2024

Prodaná  chata 60 m², pozemek 654 m²Prodaná  chata 60 m², pozemek 654 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 654 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 654 m²

Prodaná chata 60 m², pozemek 654 m²

Ostrata ev. č. 7, Ostrata

1 000 000 Kč

16 667 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 28.6.2024

Prodaná  chata 30 m², pozemek 242 m²Prodaná  chata 30 m², pozemek 242 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 242 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 242 m²

Prodaná chata 30 m², pozemek 242 m²

Rašovy ev. č. 122, Turkovice

950 000 Kč

31 667 Kč/m2

Prodáno 28.6.2024

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

M. Švabinského 620, Bílina - Teplické Předměstí

999 000 Kč

14 070 Kč/m2

1...16171819

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 964 nemovitostí