Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 1 mil. Kč

Do 1 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

184 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 22.7.2025

Prodaná  chata 17 m², pozemek 646 m²Prodaná  chata 17 m², pozemek 646 m²
Prodaná  chata 17 m², pozemek 646 m²
Prodaná  chata 17 m², pozemek 646 m²

Prodaná chata 17 m², pozemek 646 m²

Napajedla ev. č. 36, Napajedla

300 000 Kč

17 647 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 965 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.7.2025

Prodaná  chata 21 m², pozemek 246 m²Prodaná  chata 21 m², pozemek 246 m²
Prodaná  chata 21 m², pozemek 246 m²
Prodaná  chata 21 m², pozemek 246 m²

Prodaná chata 21 m², pozemek 246 m²

Vlásenice ev. č. 11, Pelhřimov

475 000 Kč

22 619 Kč/m2

Prodáno 15.7.2025

Prodaný  dům 76 m², pozemek 558 m²Prodaný  dům 76 m², pozemek 558 m²
Prodaný  dům 76 m², pozemek 558 m²
Prodaný  dům 76 m², pozemek 558 m²

Prodaný dům 76 m², pozemek 558 m²

Albeř 94, Nová Bystřice

4 100 000 Kč

990 000 Kč

13 026 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 8.7.2025

Prodaná  chata 20 m², pozemek 700 m²Prodaná  chata 20 m², pozemek 700 m²
Prodaná  chata 20 m², pozemek 700 m²
Prodaná  chata 20 m², pozemek 700 m²

Prodaná chata 20 m², pozemek 700 m²

Česká Třebová ev. č. 223, Česká Třebová

550 000 Kč

495 000 Kč

24 750 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 3.7.2025

Prodaná  chata 73 m², pozemek 440 m²Prodaná  chata 73 m², pozemek 440 m²
Prodaná  chata 73 m², pozemek 440 m²
Prodaná  chata 73 m², pozemek 440 m²

Prodaná chata 73 m², pozemek 440 m²

Bystřice nad Pernštejnem ev. č. 1206, Bystřice nad Pernštejnem

1 060 000 Kč

950 000 Kč

13 014 Kč/m2

Prodáno 26.6.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 652 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 652 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 652 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 652 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 652 m²

Vrbice 174, Vrbice

700 000 Kč

7 000 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 24.6.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 810 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 810 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 810 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 810 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 810 m²

Sušická 152, Plánice

1 400 000 Kč

700 000 Kč

7 000 Kč/m2

Prodáno 18.6.2025

Prodaná  chata 111 m², pozemek 1023 m²Prodaná  chata 111 m², pozemek 1023 m²
Prodaná  chata 111 m², pozemek 1023 m²
Prodaná  chata 111 m², pozemek 1023 m²

Prodaná chata 111 m², pozemek 1023 m²

Kornatice ev. č. 14, Kornatice

1 099 000 Kč

750 000 Kč

6 757 Kč/m2

Prodáno 12.6.2025

Prodaná  chata 18 m², pozemek 618 m²Prodaná  chata 18 m², pozemek 618 m²
Prodaná  chata 18 m², pozemek 618 m²
Prodaná  chata 18 m², pozemek 618 m²

Prodaná chata 18 m², pozemek 618 m²

Černošice ev. č. 316, Černošice

620 000 Kč

34 444 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Zelenková
Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Realitní makléř: Tereza Zelenková

Tereza Zelenková

Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo

Prodáno 10.6.2025

Prodaný  dům 69 m², pozemek 332 m²Prodaný  dům 69 m², pozemek 332 m²
Prodaný  dům 69 m², pozemek 332 m²
Prodaný  dům 69 m², pozemek 332 m²

Prodaný dům 69 m², pozemek 332 m²

Červená Řečice 96, Červená Řečice

660 000 Kč

9 565 Kč/m2

1...567...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 965 nemovitostí