Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

1 061 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  byt 1+1 41 m²Prodaný  byt 1+1 41 m²
Prodaný  byt 1+1 41 m²
Prodaný  byt 1+1 41 m²

Prodaný byt 1+1 41 m²

Příbramská 327, Verneřice

1 299 999 Kč

31 707 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 333 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 30.12.2025

Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 434 m²Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 434 m²
Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 434 m²
Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 434 m²

Prodaná chalupa 110 m², pozemek 434 m²

Lhoty u Potštejna 77, Lhoty u Potštejna

1 300 000 Kč

11 818 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar

Prodáno 30.12.2025

Prodaná  chata 36 m², pozemek 324 m²Prodaná  chata 36 m², pozemek 324 m²
Prodaná  chata 36 m², pozemek 324 m²
Prodaná  chata 36 m², pozemek 324 m²

Prodaná chata 36 m², pozemek 324 m²

Salaš ev. č. 33, Salaš

599 990 Kč

400 000 Kč

11 111 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Pospíšil
Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Jiří Pospíšil

Jiří Pospíšil

5.0

Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 57 m², pozemek 220 m²Prodaný  dům 57 m², pozemek 220 m²
Prodaný  dům 57 m², pozemek 220 m²
Prodaný  dům 57 m², pozemek 220 m²

Prodaný dům 57 m², pozemek 220 m²

Břestek 3, Břestek

2 200 000 Kč

960 000 Kč

16 842 Kč/m2

Prodáno 23.12.2025

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Lichnov

1 390 000 Kč

1 100 000 Kč

20 755 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář

Prodáno 23.12.2025

Prodaný  byt 1+kk 21 m²Prodaný  byt 1+kk 21 m²
Prodaný  byt 1+kk 21 m²
Prodaný  byt 1+kk 21 m²

Prodaný byt 1+kk 21 m²

Wolkerova 1697/2a, Šumperk

1 800 000 Kč

85 714 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 23.12.2025

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Kamenná 5101, Chomutov

1 650 000 Kč

1 590 000 Kč

26 500 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You

Prodáno 23.12.2025

Prodaný  byt 2+1 50 m²Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²

Prodaný byt 2+1 50 m²

Sadová 2436/12, Aš

1 575 000 Kč

1 250 000 Kč

25 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 22.12.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 642 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 642 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 642 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 642 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 642 m²

B. Smetany 875/14, Kraslice

1 990 000 Kč

1 500 000 Kč

13 636 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 19.12.2025

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Pohraniční stráže 380, Kraslice

1 497 300 Kč

1 200 000 Kč

23 529 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.4

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
1...101112...107

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 333 nemovitostí