Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

1 060 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.10.2025

Prodaná  chata 72 m², pozemek 393 m²Prodaná  chata 72 m², pozemek 393 m²
Prodaná  chata 72 m², pozemek 393 m²
Prodaná  chata 72 m², pozemek 393 m²

Prodaná chata 72 m², pozemek 393 m²

Želechov ev. č. 24, Vizovice

1 499 000 Kč

20 819 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 323 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.10.2025

Prodaný  dům 340 m², pozemek 582 m²Prodaný  dům 340 m², pozemek 582 m²
Prodaný  dům 340 m², pozemek 582 m²
Prodaný  dům 340 m², pozemek 582 m²

Prodaný dům 340 m², pozemek 582 m²

Brtnička 34, Brtnička

1 250 000 Kč

3 676 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 21.10.2025

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

U Nádraží 1294/18a, Aš

1 270 000 Kč

1 250 000 Kč

18 939 Kč/m2

Prodáno 21.10.2025

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Příbramská 326, Verneřice

1 599 000 Kč

29 073 Kč/m2

Prodáno 17.10.2025

Prodaný  dům 75 m², pozemek 390 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 390 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 390 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 390 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 390 m²

Budějovická 182, Netolice

690 000 Kč

9 200 Kč/m2

Prodáno 16.10.2025

Prodaná  chata 52 m², pozemek 378 m²Prodaná  chata 52 m², pozemek 378 m²
Prodaná  chata 52 m², pozemek 378 m²
Prodaná  chata 52 m², pozemek 378 m²

Prodaná chata 52 m², pozemek 378 m²

Stříbro ev. č. 32, Stříbro

1 980 000 Kč

38 077 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka

Prodáno 16.10.2025

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Pionýrů 509, Klášterec nad Ohří - Miřetice u Klášterce nad Ohří

1 579 000 Kč

43 861 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Prodáno 15.10.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1222 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1222 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1222 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1222 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1222 m²

Jedouchov 25, Věž

2 000 000 Kč

16 667 Kč/m2

Prodáno 14.10.2025

Prodaná  chalupa 69 m², pozemek 209 m²Prodaná  chalupa 69 m², pozemek 209 m²
Prodaná  chalupa 69 m², pozemek 209 m²
Prodaná  chalupa 69 m², pozemek 209 m²

Prodaná chalupa 69 m², pozemek 209 m²

Křenov 94, Křenov

1 690 000 Kč

1 450 000 Kč

21 014 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Magnum

Prodáno 14.10.2025

Prodaný  byt 1+kk 22 m²Prodaný  byt 1+kk 22 m²
Prodaný  byt 1+kk 22 m²
Prodaný  byt 1+kk 22 m²

Prodaný byt 1+kk 22 m²

Přátelství 2048/6, Cheb

1 400 000 Kč

63 636 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Šnajdr
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Michal Šnajdr

Michal Šnajdr

Realitní kancelář: M&M reality
1...192021...106

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 323 nemovitostí