Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

1 054 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 6.8.2025

Prodaný  byt 1+1 34 m²Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²

Prodaný byt 1+1 34 m²

Žukovova 1333/75, Ústí nad Labem - Střekov

1 650 000 Kč

48 529 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 323 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 6.8.2025

Prodaný  dům 320 m², pozemek 165 m²Prodaný  dům 320 m², pozemek 165 m²
Prodaný  dům 320 m², pozemek 165 m²
Prodaný  dům 320 m², pozemek 165 m²

Prodaný dům 320 m², pozemek 165 m²

Pohraniční Stráže 1507, Varnsdorf

1 700 000 Kč

5 313 Kč/m2

Prodáno 5.8.2025

Prodaná  chata 48 m², pozemek 839 m²Prodaná  chata 48 m², pozemek 839 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 839 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 839 m²

Prodaná chata 48 m², pozemek 839 m²

Lužkovice ev. č. 18, Zlín

1 095 000 Kč

833 700 Kč

17 369 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ

Prodáno 5.8.2025

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

Velká Buková 99, Velká Buková

1 990 000 Kč

27 639 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Skleničková
Realitní kancelář: Reality Skleničková
Realitní makléř: Kateřina Skleničková

Kateřina Skleničková

Realitní kancelář: Reality Skleničková

Prodáno 5.8.2025

Prodaná  chata 60 m², pozemek 618 m²Prodaná  chata 60 m², pozemek 618 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 618 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 618 m²

Prodaná chata 60 m², pozemek 618 m²

Malý Ratmírov ev. č. 89, Blažejov

1 590 000 Kč

1 100 000 Kč

18 333 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 4.8.2025

Prodaný  byt 1+kk 31 m²Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²

Prodaný byt 1+kk 31 m²

Přítkovská 1651/3, Teplice - Trnovany

1 090 000 Kč

35 161 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA

Ing. Markéta Kubalová, MBA

5.0

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny

Prodáno 1.8.2025

Prodaný  byt 2+1 69 m²Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²

Prodaný byt 2+1 69 m²

Záboří 84, Záboří

2 200 000 Kč

1 800 000 Kč

26 087 Kč/m2

Prodáno 1.8.2025

Prodaná  chata 26 m², pozemek 1039 m²Prodaná  chata 26 m², pozemek 1039 m²
Prodaná  chata 26 m², pozemek 1039 m²
Prodaná  chata 26 m², pozemek 1039 m²

Prodaná chata 26 m², pozemek 1039 m²

Hoštka ev. č. 29, Hoštka

1 400 000 Kč

53 846 Kč/m2

Prodáno 31.7.2025

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Sídliště Za Chlumem, Teplické Předměstí, Bílina

1 750 000 Kč

26 515 Kč/m2

Prodáno 30.7.2025

Prodaný  byt 2+1 48 m²Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²

Prodaný byt 2+1 48 m²

Vysoký Chlumec 134, Vysoký Chlumec

2 000 000 Kč

41 667 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
1...303132...106

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 323 nemovitostí