Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

4 609 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Čsl. armády 2207/8, Most

2 350 000 Kč

42 727 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 881 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Hornická 220, Meziboří

2 040 000 Kč

35 172 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 65 m², pozemek 413 m²Prodaný  dům 65 m², pozemek 413 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 413 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 413 m²

Prodaný dům 65 m², pozemek 413 m²

Dvořiště 1018, Bystřice nad Pernštejnem

1 550 000 Kč

23 846 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

U Věžových domů 2936/4, Most

1 949 000 Kč

31 435 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 3398 m²

Myslív 51, Myslív

3 700 000 Kč

29 134 Kč/m2

Prodáno 2.3.2026

Prodaný  dům 110 m²Prodaný  dům 110 m²
Prodaný  dům 110 m²
Prodaný  dům 110 m²

Prodaný dům 110 m²

Tereziny Dary 10, Lískovice

3 499 000 Kč

31 809 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Ortová
Realitní kancelář: Reality Ortová
Realitní makléř: Martina Ortová

Martina Ortová

4.7

Realitní kancelář: Reality Ortová

Prodáno 2.3.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 737 m²

Horní Nová Ves 34, Lázně Bělohrad

3 600 000 Kč

3 000 000 Kč

26 087 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Prodáno 1.3.2026

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Železná 382, Ústí nad Labem - Neštěmice

2 490 000 Kč

1 840 000 Kč

29 677 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: reality-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: reality-UL

Prodáno 27.2.2026

Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 336 m²Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 336 m²
Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 336 m²
Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 336 m²

Prodaná chalupa 70 m², pozemek 336 m²

Přečín 39, Vacov

1 800 000 Kč

1 550 000 Kč

22 143 Kč/m2

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

Popelnicová 1051/46, Plzeň 4 - Doubravka

4 600 000 Kč

75 410 Kč/m2

1...252627...461

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 881 nemovitostí