Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

4 606 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 401 m²

Jasinkova 1832/1, Ostrava - Hulváky

2 800 000 Kč

35 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 875 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.2.2026

Prodaná  chata 130 m², pozemek 752 m²Prodaná  chata 130 m², pozemek 752 m²
Prodaná  chata 130 m², pozemek 752 m²
Prodaná  chata 130 m², pozemek 752 m²

Prodaná chata 130 m², pozemek 752 m²

Suchá ev. č. 64, Jáchymov

3 100 000 Kč

23 846 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 355 m²

Husova 198, Chlum u Třeboně

5 500 000 Kč

4 990 000 Kč

33 267 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²
Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²
Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²

Prodaný dům 244 m², pozemek 356 m²

U Stavu II 1156, Hulín

5 790 000 Kč

5 000 000 Kč

20 492 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 188 m², pozemek 1502 m²Prodaný  dům 188 m², pozemek 1502 m²
Prodaný  dům 188 m², pozemek 1502 m²
Prodaný  dům 188 m², pozemek 1502 m²

Prodaný dům 188 m², pozemek 1502 m²

Markvartice 61, Markvartice

3 850 000 Kč

20 479 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

M. G. Dobnera 2939/8, Most

1 700 000 Kč

1 830 000 Kč

29 048 Kč/m2

Realitní makléř: Nataša Herzigová
Realitní kancelář: Nataša Halířová Reality
Realitní makléř: Nataša Herzigová

Nataša Herzigová

Realitní kancelář: Nataša Halířová Reality

Prodáno 24.2.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 120 m², pozemek 2057 m²Prodaná  zemědělská usedlost 120 m², pozemek 2057 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 120 m², pozemek 2057 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 120 m², pozemek 2057 m²

Prodaná zemědělská usedlost 120 m², pozemek 2057 m²

Radonín 8, Radonín

3 600 000 Kč

2 600 000 Kč

21 667 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Krupica
Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Realitní makléř: Miroslav Krupica

Miroslav Krupica

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX A-City

Prodáno 23.2.2026

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Masarykova 341, Klatovy II

3 699 306 Kč

56 050 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Prodáno 23.2.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 683 m²

Micmanice 168, Strachotice

3 765 000 Kč

34 227 Kč/m2

Prodáno 22.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 41 m²Prodaný  byt 2+kk 41 m²
Prodaný  byt 2+kk 41 m²
Prodaný  byt 2+kk 41 m²

Prodaný byt 2+kk 41 m²

Jihlavská 2595, Česká Lípa

2 620 000 Kč

63 902 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
1...282930...461

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 875 nemovitostí