Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

4 609 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 32 m²Prodaný  byt 1+kk 32 m²
Prodaný  byt 1+kk 32 m²
Prodaný  byt 1+kk 32 m²

Prodaný byt 1+kk 32 m²

U Parku 2868/3, Ostrava - Moravská Ostrava

2 330 000 Kč

72 813 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 837 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 1+1 38 m²Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²

Prodaný byt 1+1 38 m²

Školní 1191, Frýdlant

2 300 000 Kč

60 526 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

U Věžových domů 2946/1, Most

2 799 900 Kč

2 640 000 Kč

41 905 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²

Prodaný dům 151 m², pozemek 344 m²

Luběnice 43, Luběnice

1 490 000 Kč

1 290 000 Kč

8 543 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 44 m²Prodaný  byt 2+kk 44 m²
Prodaný  byt 2+kk 44 m²
Prodaný  byt 2+kk 44 m²

Prodaný byt 2+kk 44 m²

Berlínská 2753/7, Tábor

3 100 000 Kč

70 455 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Felberova 673/6, Svitavy - Lány

3 250 000 Kč

49 242 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 2+1 68 m²Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²

Prodaný byt 2+1 68 m²

Vítězná 427, Bor

2 890 000 Kč

2 690 000 Kč

39 559 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 42 m²Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²

Prodaný byt 2+kk 42 m²

sídl. Hůrka 1061, Kralupy nad Vltavou

4 550 000 Kč

108 333 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Nová 1212, Kojetín I-Město

3 200 000 Kč

62 745 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Česká 62, Volary

2 490 000 Kč

41 500 Kč/m2

1...8910...461

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 837 nemovitostí