Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

2 243 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Smetanova 1185, Strážnice

3 180 000 Kč

2 830 000 Kč

54 423 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 11 507 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Pražská 620, Doksy

3 150 000 Kč

2 800 000 Kč

50 909 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 25.3.2026

Prodaný  dům 76 m², pozemek 218 m²Prodaný  dům 76 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 76 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 76 m², pozemek 218 m²

Prodaný dům 76 m², pozemek 218 m²

U Dvora 106, Kralice nad Oslavou

2 730 000 Kč

2 400 000 Kč

31 579 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 32 m²Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²

Prodaný byt 2+kk 32 m²

Lazecká 460/28, Olomouc - Lazce

2 900 000 Kč

90 625 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Ruská 373, Holýšov

2 650 000 Kč

2 390 000 Kč

68 286 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 31 m²Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²

Prodaný byt 1+kk 31 m²

Budovatelská 852/6, Břeclav - Poštorná

2 550 000 Kč

82 258 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 1+1 45 m²Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²

Prodaný byt 1+1 45 m²

Stradovská 384, Chlumec

2 789 000 Kč

61 978 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 3+1 76 m²Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²

Prodaný byt 3+1 76 m²

Sídliště, Cvikov II, Cvikov

2 350 000 Kč

30 921 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 856 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 856 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 856 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 856 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 856 m²

Dědová 50, Dědová

1 750 000 Kč

21 875 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²

Prodaný dům 65 m², pozemek 218 m²

Cizkrajov 14, Cizkrajov

1 490 000 Kč

1 100 000 Kč

16 923 Kč/m2

1...567...225

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 11 507 nemovitostí