Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Liberecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

262 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.5.2025

Prodaný  dům 237 m², pozemek 538 m²Prodaný  dům 237 m², pozemek 538 m²
Prodaný  dům 237 m², pozemek 538 m²
Prodaný  dům 237 m², pozemek 538 m²

Prodaný dům 237 m², pozemek 538 m²

Sedlíšťka 10, Vlastibořice

4 400 000 Kč

3 800 000 Kč

16 034 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 401 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 14.5.2025

Prodaný  byt 2+kk 35 m²Prodaný  byt 2+kk 35 m²
Prodaný  byt 2+kk 35 m²
Prodaný  byt 2+kk 35 m²

Prodaný byt 2+kk 35 m²

Železničářská 1754/24, Česká Lípa

2 420 000 Kč

69 143 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 13.5.2025

Prodaný  byt 3+1 67 m²Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²

Prodaný byt 3+1 67 m²

Pavla Wonky 2626, Česká Lípa

2 580 000 Kč

38 507 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Sedláček a tým
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Martin Sedláček a tým

Martin Sedláček a tým

4.9

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality

Prodáno 12.5.2025

Prodaný  byt 2+1 30 m²Prodaný  byt 2+1 30 m²
Prodaný  byt 2+1 30 m²
Prodaný  byt 2+1 30 m²

Prodaný byt 2+1 30 m²

Jablonecká 191/62, Liberec VI-Rochlice

1 990 000 Kč

1 870 000 Kč

62 333 Kč/m2

Prodáno 5.5.2025

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Liberecká 174, Jablonné v Podještědí - Markvartice

2 400 000 Kč

2 200 000 Kč

36 667 Kč/m2

Prodáno 29.4.2025

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Pražská 2931, Česká Lípa

3 100 000 Kč

41 892 Kč/m2

Prodáno 25.4.2025

Prodaný  byt 3+1 59 m²Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²

Prodaný byt 3+1 59 m²

Borový vrch 791/46, Liberec XIV-Ruprechtice

4 099 000 Kč

69 475 Kč/m2

Prodáno 24.4.2025

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Jana Buchara 494, Jilemnice

3 098 000 Kč

2 850 000 Kč

50 893 Kč/m2

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 653 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 653 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 653 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 653 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 653 m²

Kotelsko 23, Veselá

2 600 000 Kč

1 650 000 Kč

15 000 Kč/m2

Prodáno 22.4.2025

Prodaný  byt 2+kk 43 m²Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²

Prodaný byt 2+kk 43 m²

Sídliště 588, Cvikov II

1 750 000 Kč

1 540 000 Kč

35 814 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jana Drozdová
Realitní kancelář: Rehypex
Realitní makléř: Ing. Jana Drozdová

Ing. Jana Drozdová

4.8

Realitní kancelář: Rehypex
1...121314...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 401 nemovitostí