Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

80 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.1.2025

Prodaný  dům 165 m², pozemek 351 m²Prodaný  dům 165 m², pozemek 351 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 351 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 351 m²

Prodaný dům 165 m², pozemek 351 m²

Rešov 32, Horní Město

1 430 000 Kč

8 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 402 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 7.1.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Gogolova 921/6, Havířov - Město

2 250 000 Kč

2 000 000 Kč

37 037 Kč/m2

Prodáno 2.1.2025

Prodaný  dům 71 m², pozemek 71 m²Prodaný  dům 71 m², pozemek 71 m²
Prodaný  dům 71 m², pozemek 71 m²
Prodaný  dům 71 m², pozemek 71 m²

Prodaný dům 71 m², pozemek 71 m²

Skotnice 44, Skotnice

1 500 000 Kč

21 127 Kč/m2

Prodáno 30.12.2024

Prodaný  byt 2+kk 42 m²Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²

Prodaný byt 2+kk 42 m²

Uhlířská 1265/22, Bruntál

1 500 000 Kč

35 714 Kč/m2

Prodáno 19.12.2024

Prodaný  dům 287 m², pozemek 1574 m²Prodaný  dům 287 m², pozemek 1574 m²
Prodaný  dům 287 m², pozemek 1574 m²
Prodaný  dům 287 m², pozemek 1574 m²

Prodaný dům 287 m², pozemek 1574 m²

Sosnová 4, Sosnová

1 590 000 Kč

1 390 000 Kč

4 843 Kč/m2

Prodáno 16.12.2024

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Mládí, Lutyně, Orlová

1 490 000 Kč

1 190 000 Kč

21 636 Kč/m2

Realitní makléř: Radim Kuchař
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Radim Kuchař

Radim Kuchař

4.8

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 11.12.2024

Prodaný  byt 3+1 60 m²Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²

Prodaný byt 3+1 60 m²

Studentská 310, Bohumín - Nový Bohumín

1 740 000 Kč

29 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 10.12.2024

Prodaný  byt 2+kk 55 m²Prodaný  byt 2+kk 55 m²
Prodaný  byt 2+kk 55 m²
Prodaný  byt 2+kk 55 m²

Prodaný byt 2+kk 55 m²

Palackého 606, Vrbno pod Pradědem

1 890 000 Kč

34 364 Kč/m2

Prodáno 10.12.2024

Prodaný  byt 1+kk 42 m²Prodaný  byt 1+kk 42 m²
Prodaný  byt 1+kk 42 m²
Prodaný  byt 1+kk 42 m²

Prodaný byt 1+kk 42 m²

Hrabyně 201, Hrabyně

2 350 000 Kč

2 000 000 Kč

47 619 Kč/m2

Prodáno 22.11.2024

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Závodní 2419/25, Karviná - Nové Město

1 890 000 Kč

1 790 000 Kč

25 211 Kč/m2

Realitní makléř: Radim Kuchař
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Radim Kuchař

Radim Kuchař

4.8

Realitní kancelář: AZET reality
1...456...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 402 nemovitostí