Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

231 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 29.4.2025

Prodaná  chalupa 128 m², pozemek 1422 m²Prodaná  chalupa 128 m², pozemek 1422 m²
Prodaná  chalupa 128 m², pozemek 1422 m²
Prodaná  chalupa 128 m², pozemek 1422 m²

Prodaná chalupa 128 m², pozemek 1422 m²

Dívčí Hrad 14, Dívčí Hrad

1 190 000 Kč

9 297 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 168 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 29.4.2025

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Horní 1559/3, Bruntál

1 777 000 Kč

29 617 Kč/m2

Prodáno 24.4.2025

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

K. Čapka 953/27, Kopřivnice

2 550 000 Kč

41 129 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  byt 1+1 41 m²Prodaný  byt 1+1 41 m²
Prodaný  byt 1+1 41 m²
Prodaný  byt 1+1 41 m²

Prodaný byt 1+1 41 m²

Dvořákova 329/39, Nový Jičín

1 900 000 Kč

46 341 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  dům 62 m², pozemek 96 m²Prodaný  dům 62 m², pozemek 96 m²
Prodaný  dům 62 m², pozemek 96 m²
Prodaný  dům 62 m², pozemek 96 m²

Prodaný dům 62 m², pozemek 96 m²

Do Grundů 91, Neplachovice

1 790 000 Kč

1 590 000 Kč

25 645 Kč/m2

Prodáno 22.4.2025

Prodaný  byt 1+1 40 m²Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²

Prodaný byt 1+1 40 m²

Horní 1430/64, Ostrava - Hrabůvka

2 153 000 Kč

53 825 Kč/m2

Prodáno 17.4.2025

Prodaný  dům 96 m², pozemek 861 m²Prodaný  dům 96 m², pozemek 861 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 861 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 861 m²

Prodaný dům 96 m², pozemek 861 m²

Karla Havlíčka Borovského 251, Ryžoviště

1 290 000 Kč

1 190 000 Kč

12 396 Kč/m2

Prodáno 15.4.2025

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Korejská 280/24, Ostrava - Přívoz

2 595 000 Kč

38 162 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy

Prodáno 11.4.2025

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Josefa Skupy 1703/2, Ostrava - Poruba

3 000 000 Kč

58 824 Kč/m2

Prodáno 10.4.2025

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

17. listopadu 315/30, Bílovec

2 940 000 Kč

45 231 Kč/m2

1...91011...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 168 nemovitostí