Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

231 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Bystřice 1124, Bystřice

2 300 000 Kč

40 351 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Roták
Realitní kancelář: Petr Roták - Certifikovaný realitní makléř
Realitní makléř: Petr Roták

Petr Roták

4.8

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 168 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Dvorní 756/9, Ostrava - Poruba

2 600 000 Kč

50 980 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Na Kopci 2120/49, Karviná - Mizerov

1 150 000 Kč

22 115 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.

Prodáno 9.8.2024

Prodaná  chata 49 m², pozemek 1132 m²Prodaná  chata 49 m², pozemek 1132 m²
Prodaná  chata 49 m², pozemek 1132 m²
Prodaná  chata 49 m², pozemek 1132 m²

Prodaná chata 49 m², pozemek 1132 m²

Dr. M. Tyrše ev. č. 67, Orlová - Město

1 000 000 Kč

20 408 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 8.8.2024

Prodaný  byt 2+1 67 m²Prodaný  byt 2+1 67 m²
Prodaný  byt 2+1 67 m²
Prodaný  byt 2+1 67 m²

Prodaný byt 2+1 67 m²

Veleslavínova 726/9, Ostrava - Moravská Ostrava

2 620 000 Kč

39 104 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Prodáno 8.8.2024

Prodaný  byt 1+1 37 m²Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²

Prodaný byt 1+1 37 m²

Sadová 884/4, Kopřivnice

1 600 000 Kč

43 243 Kč/m2

Prodáno 7.8.2024

Prodaný  dům 210 m², pozemek 600 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 600 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 600 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 600 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 600 m²

Hlavnice 75, Hlavnice

3 400 000 Kč

2 800 000 Kč

13 333 Kč/m2

Prodáno 31.7.2024

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

Slavíkova 4402/35, Ostrava - Poruba

2 690 000 Kč

44 098 Kč/m2

Prodáno 24.7.2024

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Štefánikova 732, Třinec - Lyžbice

1 390 000 Kč

38 611 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Roták
Realitní makléř: Petr Roták

Petr Roták

4.8

Prodáno 16.7.2024

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Borovského 810/2, Karviná - Ráj

1 390 000 Kč

25 741 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála
1...202122...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 168 nemovitostí