Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

138 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 22.10.2024

Prodaný  dům 70 m², pozemek 1025 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 1025 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 1025 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 1025 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 1025 m²

Doubrava 885, Doubrava

4 150 000 Kč

3 600 000 Kč

51 429 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 071 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 2.10.2024

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1478 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1478 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1478 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1478 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1478 m²

Závodní 809, Petřvald

5 495 000 Kč

3 995 000 Kč

19 975 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy

Prodáno 10.9.2024

Prodaný  dům 190 m², pozemek 1000 m²Prodaný  dům 190 m², pozemek 1000 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 1000 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 1000 m²

Prodaný dům 190 m², pozemek 1000 m²

Stonavská 897/53, Horní Suchá

3 500 000 Kč

3 100 000 Kč

16 316 Kč/m2

Prodáno 4.9.2024

Prodaný  byt 4+1 85 m²Prodaný  byt 4+1 85 m²
Prodaný  byt 4+1 85 m²
Prodaný  byt 4+1 85 m²

Prodaný byt 4+1 85 m²

Aloise Gavlase 34/6, Ostrava - Dubina

3 240 000 Kč

38 118 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 29.8.2024

Prodaný  byt 3+kk 72 m²Prodaný  byt 3+kk 72 m²
Prodaný  byt 3+kk 72 m²
Prodaný  byt 3+kk 72 m²

Prodaný byt 3+kk 72 m²

Gregorova 1755/46, Nový Jičín

3 900 000 Kč

54 167 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Prodáno 28.8.2024

Prodaná  chata 60 m², pozemek 309 m²Prodaná  chata 60 m², pozemek 309 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 309 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 309 m²

Prodaná chata 60 m², pozemek 309 m²

Klímkova ev. č. 1/1a, Ostrava - Slezská Ostrava

3 150 000 Kč

52 500 Kč/m2

Prodáno 28.8.2024

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

6. května 100, Frenštát pod Radhoštěm

3 100 000 Kč

3 000 000 Kč

44 118 Kč/m2

Prodáno 28.8.2024

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Jana Maluchy 204/53, Ostrava - Dubina

3 100 000 Kč

45 588 Kč/m2

Prodáno 27.8.2024

Prodaný  dům 130 m², pozemek 243 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 243 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 243 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 243 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 243 m²

Družstevní 1984/66, Krnov - Pod Bezručovým vrchem

3 600 000 Kč

27 692 Kč/m2

Prodáno 23.8.2024

Prodaný  byt 2+kk 59 m²Prodaný  byt 2+kk 59 m²
Prodaný  byt 2+kk 59 m²
Prodaný  byt 2+kk 59 m²

Prodaný byt 2+kk 59 m²

Na Prádle 3347/4, Ostrava - Moravská Ostrava

4 900 000 Kč

83 051 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
1...11121314

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 071 nemovitostí