Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

138 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.5.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 876 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 876 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 876 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 876 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 876 m²

Zátiší 110, Suchdol nad Odrou

3 450 000 Kč

26 538 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 071 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.5.2025

Prodaný  dům 216 m², pozemek 936 m²Prodaný  dům 216 m², pozemek 936 m²
Prodaný  dům 216 m², pozemek 936 m²
Prodaný  dům 216 m², pozemek 936 m²

Prodaný dům 216 m², pozemek 936 m²

Dolní 338, Stará Ves nad Ondřejnicí - Stará Ves

6 500 000 Kč

4 600 000 Kč

21 296 Kč/m2

Prodáno 14.5.2025

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Varenská 2974/38, Ostrava - Moravská Ostrava

3 700 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodáno 9.5.2025

Prodaný  byt 3+kk 64 m²Prodaný  byt 3+kk 64 m²
Prodaný  byt 3+kk 64 m²
Prodaný  byt 3+kk 64 m²

Prodaný byt 3+kk 64 m²

Edisonova 1443/86, Ostrava - Hrabůvka

4 160 000 Kč

65 000 Kč/m2

Prodáno 6.5.2025

Prodaný  dům 155 m², pozemek 2273 m²Prodaný  dům 155 m², pozemek 2273 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 2273 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 2273 m²

Prodaný dům 155 m², pozemek 2273 m²

Nebory 271, Třinec

5 950 000 Kč

4 775 000 Kč

30 806 Kč/m2

Prodáno 5.5.2025

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Lískovecká 2087, Frýdek-Místek - Frýdek

3 450 000 Kč

61 607 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michal Kresta
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Michal Kresta

Ing. Michal Kresta

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Prodáno 2.5.2025

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Jaroslava Seiferta 1329/13, Hlučín

3 800 000 Kč

52 055 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michal Kresta
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Michal Kresta

Ing. Michal Kresta

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Prodáno 29.4.2025

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Kosmická 1562/13, Ostrava - Poruba

3 600 000 Kč

55 385 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Roták
Realitní kancelář: Petr Roták - Certifikovaný realitní makléř
Realitní makléř: Petr Roták

Petr Roták

4.8

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  dům 230 m², pozemek 1001 m²Prodaný  dům 230 m², pozemek 1001 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 1001 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 1001 m²

Prodaný dům 230 m², pozemek 1001 m²

Obecní 545, Albrechtice

4 000 000 Kč

17 391 Kč/m2

Prodáno 17.4.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 849 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 849 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 849 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 849 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 849 m²

Staré Hamry 258, Staré Hamry

4 250 000 Kč

38 636 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
1...789...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 071 nemovitostí