Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v okresu Český Krumlov s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

Od 11. 5. 2024

52 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²

Prodaný dům 151 m², pozemek 573 m²

Rožmberk nad Vltavou 107, Rožmberk nad Vltavou

7 720 000 Kč

51 126 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 295 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.4.2026

Prodaná  chalupa 168 m², pozemek 1328 m²Prodaná  chalupa 168 m², pozemek 1328 m²
Prodaná  chalupa 168 m², pozemek 1328 m²
Prodaná  chalupa 168 m², pozemek 1328 m²

Prodaná chalupa 168 m², pozemek 1328 m²

Rožmitál na Šumavě 28, Rožmitál na Šumavě

4 590 000 Kč

4 090 000 Kč

24 345 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Lipová 158, Český Krumlov - Domoradice

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

61 746 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 227 m², pozemek 126 m²Prodaný  dům 227 m², pozemek 126 m²
Prodaný  dům 227 m², pozemek 126 m²
Prodaný  dům 227 m², pozemek 126 m²

Prodaný dům 227 m², pozemek 126 m²

Okružní 580, Kaplice

7 100 000 Kč

31 278 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 3+1 93 m²Prodaný  byt 3+1 93 m²
Prodaný  byt 3+1 93 m²
Prodaný  byt 3+1 93 m²

Prodaný byt 3+1 93 m²

Přídolí 89, Přídolí

2 690 000 Kč

28 925 Kč/m2

Prodáno 9.1.2026

Prodaná  chata 110 m², pozemek 463 m²Prodaná  chata 110 m², pozemek 463 m²
Prodaná  chata 110 m², pozemek 463 m²
Prodaná  chata 110 m², pozemek 463 m²

Prodaná chata 110 m², pozemek 463 m²

Lipno nad Vltavou ev. č. 165, Lipno nad Vltavou

10 900 000 Kč

10 000 000 Kč

90 909 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO

Prodáno 31.12.2025

Prodaný  dům 74 m², pozemek 719 m²Prodaný  dům 74 m², pozemek 719 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 719 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 719 m²

Prodaný dům 74 m², pozemek 719 m²

Provodice 9, Hořice na Šumavě

6 600 000 Kč

89 189 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 126 m², pozemek 63 m²Prodaný  dům 126 m², pozemek 63 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 63 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 63 m²

Prodaný dům 126 m², pozemek 63 m²

Hořice na Šumavě 123, Hořice na Šumavě

2 790 000 Kč

2 490 000 Kč

19 762 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 16.12.2025

Prodaná  chata 52 m², pozemek 653 m²Prodaná  chata 52 m², pozemek 653 m²
Prodaná  chata 52 m², pozemek 653 m²
Prodaná  chata 52 m², pozemek 653 m²

Prodaná chata 52 m², pozemek 653 m²

Křenov 81, Kájov

4 090 000 Kč

78 654 Kč/m2

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  dům 82 m², pozemek 891 m²Prodaný  dům 82 m², pozemek 891 m²
Prodaný  dům 82 m², pozemek 891 m²
Prodaný  dům 82 m², pozemek 891 m²

Prodaný dům 82 m², pozemek 891 m²

Nový Doubek 234, Křemže

3 970 000 Kč

48 415 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 295 nemovitostí