Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v okresu Olomouc s cenou do 4 mil. Kč

Do 4 mil. Kč

Od 11. 5. 2024

54 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  byt 3+kk 73 m²Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²

Prodaný byt 3+kk 73 m²

Chabičov 4, Šternberk

3 290 000 Kč

45 068 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 307 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 205 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 205 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 205 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 205 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 205 m²

Bratrská 50, Velká Bystřice

1 800 000 Kč

15 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí

Prodáno 5.1.2026

Prodaný  dům 147 m², pozemek 534 m²Prodaný  dům 147 m², pozemek 534 m²
Prodaný  dům 147 m², pozemek 534 m²
Prodaný  dům 147 m², pozemek 534 m²

Prodaný dům 147 m², pozemek 534 m²

Huzová 112, Huzová

490 000 Kč

3 333 Kč/m2

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  byt 1+kk 23 m²Prodaný  byt 1+kk 23 m²
Prodaný  byt 1+kk 23 m²
Prodaný  byt 1+kk 23 m²

Prodaný byt 1+kk 23 m²

Karafiátová 298/1, Olomouc - Neředín

2 900 000 Kč

126 087 Kč/m2

Prodáno 18.12.2025

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

Chabičov 4, Šternberk

3 508 617 Kč

44 982 Kč/m2

Prodáno 16.12.2025

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Chabičov 4, Šternberk

3 275 000 Kč

44 863 Kč/m2

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  dům 105 m², pozemek 396 m²Prodaný  dům 105 m², pozemek 396 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 396 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 396 m²

Prodaný dům 105 m², pozemek 396 m²

Liboš 84, Liboš

1 999 999 Kč

1 300 000 Kč

12 381 Kč/m2

Prodáno 14.11.2025

Prodaný  byt 2+1 43 m²Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²

Prodaný byt 2+1 43 m²

Družební 715/11, Olomouc - Nové Sady

3 749 000 Kč

87 186 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Fiala
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ondřej Fiala

Ondřej Fiala

4.9

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Prodáno 7.11.2025

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Schweitzerova 385/56, Olomouc - Povel

4 499 000 Kč

3 900 000 Kč

69 643 Kč/m2

Prodáno 25.9.2025

Prodaná  chata 26 m², pozemek 716 m²Prodaná  chata 26 m², pozemek 716 m²
Prodaná  chata 26 m², pozemek 716 m²
Prodaná  chata 26 m², pozemek 716 m²

Prodaná chata 26 m², pozemek 716 m²

Hlubočky ev. č. 340, Hlubočky

1 650 000 Kč

63 462 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 307 nemovitostí