Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v okresu Plzeň-město s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

Od 13. 5. 2024

104 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.4.2026

Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²

Prodaný dům 191 m², pozemek 468 m²

Pod Švabinami 295/8, Plzeň 4 - Lobzy

24 400 000 Kč

127 749 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 624 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

Vstupní 1190/3, Plzeň - Černice

5 100 000 Kč

110 870 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Lakatosová
Realitní kancelář: Michaela Lakatosová
Realitní makléř: Michaela Lakatosová

Michaela Lakatosová

Realitní kancelář: Michaela Lakatosová

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 69 m²Prodaný  byt 3+kk 69 m²
Prodaný  byt 3+kk 69 m²
Prodaný  byt 3+kk 69 m²

Prodaný byt 3+kk 69 m²

Úslavská 858/38, Plzeň - Východní Předměstí

4 200 000 Kč

60 870 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 50 m²Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²

Prodaný byt 2+kk 50 m²

Kreuzmannova 1117/18b, Plzeň 3 - Skvrňany

5 075 000 Kč

101 500 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka

Prodáno 23.3.2026

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

U Sedlce 856, Starý Plzenec

4 100 000 Kč

56 164 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 260 m², pozemek 629 m²Prodaný  dům 260 m², pozemek 629 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 629 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 629 m²

Prodaný dům 260 m², pozemek 629 m²

Národní 577/7, Plzeň 4 - Újezd

14 500 000 Kč

11 800 000 Kč

45 385 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Ke Sv. Jiří 1190/32, Plzeň 4 - Doubravka

4 830 000 Kč

73 182 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Paul
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Paul

Ing. Karel Paul

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Schwarzova 1323/10, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

5 390 000 Kč

72 838 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

U Borského parku 2634/22, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

4 440 000 Kč

76 552 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 95 m²Prodaný  byt 3+kk 95 m²
Prodaný  byt 3+kk 95 m²
Prodaný  byt 3+kk 95 m²

Prodaný byt 3+kk 95 m²

Bendova 1225/28, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

6 250 000 Kč

6 950 000 Kč

73 158 Kč/m2

123...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 624 nemovitostí