Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v okresu Žďár nad Sázavou s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

Od 12. 5. 2024

3 nemovitosti

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.12.2025

Prodaná  vila 108 m², pozemek 1733 m²Prodaná  vila 108 m², pozemek 1733 m²
Prodaná  vila 108 m², pozemek 1733 m²
Prodaná  vila 108 m², pozemek 1733 m²

Prodaná vila 108 m², pozemek 1733 m²

Uhřínovská 2100, Velké Meziříčí

12 800 000 Kč

10 599 000 Kč

98 139 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  dům 154 m², pozemek 2358 m²Prodaný  dům 154 m², pozemek 2358 m²
Prodaný  dům 154 m², pozemek 2358 m²
Prodaný  dům 154 m², pozemek 2358 m²

Prodaný dům 154 m², pozemek 2358 m²

Štěpánov nad Svratkou 260, Štěpánov nad Svratkou

9 325 000 Kč

60 552 Kč/m2

Prodáno 9.1.2025

Prodaný  dům 350 m², pozemek 1005 m²Prodaný  dům 350 m², pozemek 1005 m²
Prodaný  dům 350 m², pozemek 1005 m²
Prodaný  dům 350 m², pozemek 1005 m²

Prodaný dům 350 m², pozemek 1005 m²

Jáchymov 17, Velká Bíteš

14 500 000 Kč

9 890 000 Kč

28 257 Kč/m2