okres Ostrava-město

Prodané nemovitosti Ostrava s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

142 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.6.2024

Prodaný  byt 3+kk 54 m²Prodaný  byt 3+kk 54 m²
Prodaný  byt 3+kk 54 m²
Prodaný  byt 3+kk 54 m²

Prodaný byt 3+kk 54 m²

Jilemnického náměstí 998/4, Ostrava - Poruba

2 870 000 Kč

53 148 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Alžběta Večerková
Realitní kancelář: Mgr. Alžběta Večerková REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Mgr. Alžběta Večerková

Mgr. Alžběta Večerková

4.9

Realitní kancelář: Mgr. Alžběta Večerková REALITY PRORADOST

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 752 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 28.5.2024

Prodaný  byt 1+1 38 m²Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²

Prodaný byt 1+1 38 m²

Petra Křičky 2701/17, Ostrava - Moravská Ostrava

1 880 000 Kč

49 474 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Kriho
Realitní kancelář: BO! reality a finance
Realitní makléř: Radek Kriho

Radek Kriho

4.8

Realitní kancelář: BO! reality a finance
1...131415

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 752 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Zkuste oblíbené lokality v okolí

Nemovitosti na prodej Vratimov

Nemovitosti na prodej Šenov

Nemovitosti na prodej Klimkovice

Nemovitosti na prodej Stará Ves nad Ondřejnicí