okres Karlovy Vary

Prodané nemovitosti Ostrov s cenou do 10 mil. Kč

Do 10 mil. Kč

Od 16. 5. 2024

16 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 31.3.2025

Prodaný  byt 2+1 71 m²Prodaný  byt 2+1 71 m²
Prodaný  byt 2+1 71 m²
Prodaný  byt 2+1 71 m²

Prodaný byt 2+1 71 m²

Vančurova 1086, Ostrov

2 300 000 Kč

32 394 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 86 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 9.10.2024

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

S. K. Neumanna 981, Ostrov

2 049 000 Kč

1 700 000 Kč

31 481 Kč/m2

Prodáno 11.9.2024

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Lidická 1018, Ostrov

2 650 000 Kč

2 380 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodáno 5.9.2024

Prodaný  byt 1+1 48 m²Prodaný  byt 1+1 48 m²
Prodaný  byt 1+1 48 m²
Prodaný  byt 1+1 48 m²

Prodaný byt 1+1 48 m²

Kollárova 723, Ostrov

1 890 000 Kč

39 375 Kč/m2

Prodáno 16.8.2024

Prodaný  dům 130 m², pozemek 503 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 503 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 503 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 503 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 503 m²

Sukova 348, Ostrov

3 200 000 Kč

2 400 000 Kč

18 462 Kč/m2

Prodáno 1.7.2024

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Kollárova 1272, Ostrov

1 650 000 Kč

45 833 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 86 nemovitostí