Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Pardubický kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

47 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 30.7.2025

Prodaný  dům 97 m², pozemek 783 m²Prodaný  dům 97 m², pozemek 783 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 783 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 783 m²

Prodaný dům 97 m², pozemek 783 m²

Rozhraní 37, Rozhraní

1 950 000 Kč

1 800 000 Kč

18 557 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 322 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.7.2025

Prodaná  chata 25 m², pozemek 324 m²Prodaná  chata 25 m², pozemek 324 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 324 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 324 m²

Prodaná chata 25 m², pozemek 324 m²

Chrudim II ev. č. 30, Chrudim

1 650 000 Kč

1 390 000 Kč

55 600 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 8.7.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 160 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 160 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 160 m²

Široký Důl 19, Široký Důl

1 495 000 Kč

1 345 000 Kč

8 967 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 8.7.2025

Prodaná  chata 20 m², pozemek 700 m²Prodaná  chata 20 m², pozemek 700 m²
Prodaná  chata 20 m², pozemek 700 m²
Prodaná  chata 20 m², pozemek 700 m²

Prodaná chata 20 m², pozemek 700 m²

Česká Třebová ev. č. 223, Česká Třebová

550 000 Kč

495 000 Kč

24 750 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 30.4.2025

Prodaný  dům 55 m², pozemek 658 m²Prodaný  dům 55 m², pozemek 658 m²
Prodaný  dům 55 m², pozemek 658 m²
Prodaný  dům 55 m², pozemek 658 m²

Prodaný dům 55 m², pozemek 658 m²

Hradec nad Svitavou 281, Hradec nad Svitavou

1 639 000 Kč

29 800 Kč/m2

Prodáno 1.4.2025

Prodaný  byt 1+1 52 m²Prodaný  byt 1+1 52 m²
Prodaný  byt 1+1 52 m²
Prodaný  byt 1+1 52 m²

Prodaný byt 1+1 52 m²

Nádražní 239, Žamberk

1 575 000 Kč

30 288 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 12.3.2025

Prodaná  chata 27 m², pozemek 4081 m²Prodaná  chata 27 m², pozemek 4081 m²
Prodaná  chata 27 m², pozemek 4081 m²
Prodaná  chata 27 m², pozemek 4081 m²

Prodaná chata 27 m², pozemek 4081 m²

Dlouhá Třebová ev. č. 2, Dlouhá Třebová

1 890 000 Kč

1 490 000 Kč

55 185 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 27.2.2025

Prodaný  dům 209 m², pozemek 1087 m²Prodaný  dům 209 m², pozemek 1087 m²
Prodaný  dům 209 m², pozemek 1087 m²
Prodaný  dům 209 m², pozemek 1087 m²

Prodaný dům 209 m², pozemek 1087 m²

Lubná 211, Lubná

840 000 Kč

4 019 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 8.1.2025

Prodaný  byt 1+1 39 m²Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²

Prodaný byt 1+1 39 m²

J. Drobného 1620, Česká Třebová

1 940 000 Kč

49 744 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 6.1.2025

Prodaný  dům 84 m², pozemek 632 m²Prodaný  dům 84 m², pozemek 632 m²
Prodaný  dům 84 m², pozemek 632 m²
Prodaný  dům 84 m², pozemek 632 m²

Prodaný dům 84 m², pozemek 632 m²

Kostěnice 163, Kostěnice

1 990 000 Kč

23 690 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 322 nemovitostí