Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Pardubický kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

235 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 31.5.2024

Prodaný  byt 1+kk 29 m²Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²

Prodaný byt 1+kk 29 m²

Edvarda Beneše 1634, Přelouč

2 750 000 Kč

94 828 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 581 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 31.5.2024

Prodaný  dům 202 m², pozemek 519 m²Prodaný  dům 202 m², pozemek 519 m²
Prodaný  dům 202 m², pozemek 519 m²
Prodaný  dům 202 m², pozemek 519 m²

Prodaný dům 202 m², pozemek 519 m²

Na Rozárce 1118, Žamberk

5 299 000 Kč

3 500 000 Kč

17 327 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Prodáno 29.5.2024

Prodaný  dům 150 m², pozemek 15565 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 15565 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 15565 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 15565 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 15565 m²

Sopotnice 82, Sopotnice

4 692 000 Kč

31 280 Kč/m2

Prodáno 28.5.2024

Prodaná  chata 54 m², pozemek 426 m²Prodaná  chata 54 m², pozemek 426 m²
Prodaná  chata 54 m², pozemek 426 m²
Prodaná  chata 54 m², pozemek 426 m²

Prodaná chata 54 m², pozemek 426 m²

Chrudim III ev. č. 168, Chrudim

1 950 000 Kč

36 111 Kč/m2

Prodáno 24.5.2024

Prodaný  byt 3+1 79 m²Prodaný  byt 3+1 79 m²
Prodaný  byt 3+1 79 m²
Prodaný  byt 3+1 79 m²

Prodaný byt 3+1 79 m²

Víta Nejedlého 619, Chrudim III

3 530 000 Kč

44 684 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
1...222324

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 581 nemovitostí