Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Pardubický kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

109 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 14.11.2024

Prodaný  byt 1+1 40 m²Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²

Prodaný byt 1+1 40 m²

Smetanova 235, Opatovice nad Labem

2 700 000 Kč

67 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 701 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 1.11.2024

Prodaný  byt 1+kk 30 m²Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²

Prodaný byt 1+kk 30 m²

Záměstí 195, Choceň

1 780 000 Kč

59 333 Kč/m2

Realitní makléř: Antonín Hanzl
Realitní kancelář: NEXT REALITY PRVNÍ VZÁJEMNÁ
Realitní makléř: Antonín Hanzl

Antonín Hanzl

Realitní kancelář: NEXT REALITY PRVNÍ VZÁJEMNÁ

Prodáno 25.10.2024

Prodaný  dům 90 m², pozemek 687 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 687 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 687 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 687 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 687 m²

Vranová Lhota 56, Vranová Lhota

3 290 000 Kč

2 700 000 Kč

30 000 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Prodáno 24.10.2024

Prodaný  dům 105 m², pozemek 514 m²Prodaný  dům 105 m², pozemek 514 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 514 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 514 m²

Prodaný dům 105 m², pozemek 514 m²

Hradčín 219, Březová nad Svitavou

1 300 000 Kč

12 381 Kč/m2

Prodáno 22.10.2024

Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 430 m²Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 430 m²
Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 430 m²
Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 430 m²

Prodaná chalupa 53 m², pozemek 430 m²

Městec 34, Chroustovice

2 000 000 Kč

37 736 Kč/m2

Prodáno 22.10.2024

Prodaný  byt 2+kk 60 m²Prodaný  byt 2+kk 60 m²
Prodaný  byt 2+kk 60 m²
Prodaný  byt 2+kk 60 m²

Prodaný byt 2+kk 60 m²

Moravská 1781, Česká Třebová

2 800 000 Kč

2 699 000 Kč

44 983 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Rejman
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Jaroslav Rejman

Jaroslav Rejman

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 17.10.2024

Prodaný  byt 2+1 59 m²Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²

Prodaný byt 2+1 59 m²

1. máje 606, Polička - Horní Předměstí

2 700 000 Kč

45 763 Kč/m2

Prodáno 15.10.2024

Prodaná  zemědělská usedlost 200 m², pozemek 1196 m²Prodaná  zemědělská usedlost 200 m², pozemek 1196 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 200 m², pozemek 1196 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 200 m², pozemek 1196 m²

Prodaná zemědělská usedlost 200 m², pozemek 1196 m²

Vinary 10, Vinary

3 500 000 Kč

3 000 000 Kč

15 000 Kč/m2

Prodáno 11.10.2024

Prodaný  byt 3+1 110 m²Prodaný  byt 3+1 110 m²
Prodaný  byt 3+1 110 m²
Prodaný  byt 3+1 110 m²

Prodaný byt 3+1 110 m²

Sokolská 61, Ústí nad Orlicí - Kerhartice

2 300 000 Kč

20 909 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 9.10.2024

Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 491 m²Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 491 m²
Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 491 m²
Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 491 m²

Prodaná chalupa 60 m², pozemek 491 m²

Oldřiš 209, Oldřiš

1 315 000 Kč

21 917 Kč/m2

1...789...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 701 nemovitostí