Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Pardubický kraj

Od 19. 5. 2024

309 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 3359 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 3359 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 3359 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 3359 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 3359 m²

Kerhartice ev. č. 9277, Ústí nad Orlicí

3 800 000 Kč

47 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 122 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 1938 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 1938 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1938 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1938 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 1938 m²

Chrastová Lhota 26, Brněnec

3 050 000 Kč

20 333 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 856 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 856 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 856 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 856 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 856 m²

Dědová 50, Dědová

1 750 000 Kč

21 875 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 185 m², pozemek 1734 m²Prodaný  dům 185 m², pozemek 1734 m²
Prodaný  dům 185 m², pozemek 1734 m²
Prodaný  dům 185 m², pozemek 1734 m²

Prodaný dům 185 m², pozemek 1734 m²

Tylova 406, Chrast

10 250 000 Kč

55 405 Kč/m2

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  byt 2+1 68 m²Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²

Prodaný byt 2+1 68 m²

Trávník 1995, Česká Třebová

3 280 000 Kč

48 235 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus

Prodáno 13.3.2026

Prodaná  chata 32 m², pozemek 419 m²Prodaná  chata 32 m², pozemek 419 m²
Prodaná  chata 32 m², pozemek 419 m²
Prodaná  chata 32 m², pozemek 419 m²

Prodaná chata 32 m², pozemek 419 m²

Ústí nad Orlicí ev. č. 9259, Ústí nad Orlicí

890 000 Kč

27 813 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 295 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 295 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 295 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 295 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 295 m²

Rybník 220, Rybník

2 200 000 Kč

15 714 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Havlena
Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.
Realitní makléř: Petr Havlena

Petr Havlena

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  dům 149 m², pozemek 148 m²Prodaný  dům 149 m², pozemek 148 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 148 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 148 m²

Prodaný dům 149 m², pozemek 148 m²

Javorová 193, Pardubice - Cihelna

11 490 000 Kč

10 400 000 Kč

69 799 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 106 m², pozemek 955 m²Prodaný  dům 106 m², pozemek 955 m²
Prodaný  dům 106 m², pozemek 955 m²
Prodaný  dům 106 m², pozemek 955 m²

Prodaný dům 106 m², pozemek 955 m²

Pod Nádražím 1052, Heřmanův Městec

7 400 000 Kč

69 811 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 38 m²Prodaný  byt 2+kk 38 m²
Prodaný  byt 2+kk 38 m²
Prodaný  byt 2+kk 38 m²

Prodaný byt 2+kk 38 m²

Dukelská 978, Litomyšl-Město

3 380 000 Kč

88 947 Kč/m2

123...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 122 nemovitostí