Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Pardubický kraj

Od 20. 5. 2024

309 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 1.11.2024

Prodaný  byt 1+kk 30 m²Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²

Prodaný byt 1+kk 30 m²

Záměstí 195, Choceň

1 780 000 Kč

59 333 Kč/m2

Realitní makléř: Antonín Hanzl
Realitní kancelář: NEXT REALITY PRVNÍ VZÁJEMNÁ
Realitní makléř: Antonín Hanzl

Antonín Hanzl

Realitní kancelář: NEXT REALITY PRVNÍ VZÁJEMNÁ

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 123 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 30.10.2024

Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 567 m²Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 567 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 567 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 567 m²

Prodaná chalupa 65 m², pozemek 567 m²

Mikuleč 74, Mikuleč

875 000 Kč

700 000 Kč

10 769 Kč/m2

Prodáno 30.10.2024

Prodaný  byt 4+1 132 m²Prodaný  byt 4+1 132 m²
Prodaný  byt 4+1 132 m²
Prodaný  byt 4+1 132 m²

Prodaný byt 4+1 132 m²

Vrcha 219, Sobětuchy

3 999 000 Kč

4 000 000 Kč

30 303 Kč/m2

Prodáno 25.10.2024

Prodaný  dům 90 m², pozemek 687 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 687 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 687 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 687 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 687 m²

Vranová Lhota 56, Vranová Lhota

3 290 000 Kč

2 700 000 Kč

30 000 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Prodáno 24.10.2024

Prodaný  byt 2+kk 72 m²Prodaný  byt 2+kk 72 m²
Prodaný  byt 2+kk 72 m²
Prodaný  byt 2+kk 72 m²

Prodaný byt 2+kk 72 m²

Palackého třída 791, Chrudim IV

3 950 000 Kč

54 861 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 24.10.2024

Prodaný  dům 105 m², pozemek 514 m²Prodaný  dům 105 m², pozemek 514 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 514 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 514 m²

Prodaný dům 105 m², pozemek 514 m²

Hradčín 219, Březová nad Svitavou

1 300 000 Kč

12 381 Kč/m2

Prodáno 23.10.2024

Prodaný  byt 3+kk 1 m²Prodaný  byt 3+kk 1 m²
Prodaný  byt 3+kk 1 m²
Prodaný  byt 3+kk 1 m²

Prodaný byt 3+kk 1 m²

Bělehradská 318, Pardubice - Polabiny

4 500 000 Kč

4 500 000 Kč/m2

Prodáno 22.10.2024

Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 430 m²Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 430 m²
Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 430 m²
Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 430 m²

Prodaná chalupa 53 m², pozemek 430 m²

Městec 34, Chroustovice

2 000 000 Kč

37 736 Kč/m2

Prodáno 22.10.2024

Prodaný  byt 2+kk 60 m²Prodaný  byt 2+kk 60 m²
Prodaný  byt 2+kk 60 m²
Prodaný  byt 2+kk 60 m²

Prodaný byt 2+kk 60 m²

Moravská 1781, Česká Třebová

2 800 000 Kč

2 699 000 Kč

44 983 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Rejman
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Jaroslav Rejman

Jaroslav Rejman

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 22.10.2024

Prodaný  byt 1+kk 30 m²Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²

Prodaný byt 1+kk 30 m²

Na Spravedlnosti 2913, Pardubice - Zelené Předměstí

3 466 000 Kč

115 533 Kč/m2

1...222324...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 123 nemovitostí