Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Pardubický kraj

Od 20. 5. 2024

309 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 23.12.2025

Prodaná  chalupa 140 m², pozemek 5622 m²Prodaná  chalupa 140 m², pozemek 5622 m²
Prodaná  chalupa 140 m², pozemek 5622 m²
Prodaná  chalupa 140 m², pozemek 5622 m²

Prodaná chalupa 140 m², pozemek 5622 m²

Horní Lipka 37, Králíky

5 650 000 Kč

40 357 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 123 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.12.2025

Prodaný  dům 197 m², pozemek 960 m²Prodaný  dům 197 m², pozemek 960 m²
Prodaný  dům 197 m², pozemek 960 m²
Prodaný  dům 197 m², pozemek 960 m²

Prodaný dům 197 m², pozemek 960 m²

Pobřežní 144, Chrudim IV

18 900 000 Kč

16 000 000 Kč

81 218 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 18.12.2025

Prodaná  chata 50 m², pozemek 3556 m²Prodaná  chata 50 m², pozemek 3556 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 3556 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 3556 m²

Prodaná chata 50 m², pozemek 3556 m²

Česká Třebová ev. č. 89, Česká Třebová

2 290 000 Kč

45 800 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Havlena
Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.
Realitní makléř: Petr Havlena

Petr Havlena

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.

Prodáno 12.12.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 440 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 440 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 440 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 440 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 440 m²

Kunčina 377, Kunčina

5 950 000 Kč

5 700 000 Kč

47 500 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Jílková
Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.
Realitní makléř: Tereza Jílková

Tereza Jílková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.

Prodáno 5.12.2025

Prodaný  byt 2+kk 55 m²Prodaný  byt 2+kk 55 m²
Prodaný  byt 2+kk 55 m²
Prodaný  byt 2+kk 55 m²

Prodaný byt 2+kk 55 m²

Československé armády 761, Přelouč

2 900 000 Kč

52 727 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kovář
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Kovář

Martin Kovář

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 4.12.2025

Prodaný  dům 358 m², pozemek 931 m²Prodaný  dům 358 m², pozemek 931 m²
Prodaný  dům 358 m², pozemek 931 m²
Prodaný  dům 358 m², pozemek 931 m²

Prodaný dům 358 m², pozemek 931 m²

Jamné nad Orlicí 250, Jamné nad Orlicí

4 495 000 Kč

12 556 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  dům 164 m², pozemek 474 m²Prodaný  dům 164 m², pozemek 474 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 474 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 474 m²

Prodaný dům 164 m², pozemek 474 m²

U Zámečku 1037, Pardubice - Bílé Předměstí

7 790 000 Kč

6 950 000 Kč

42 378 Kč/m2

Prodáno 28.11.2025

Prodaný  dům 124 m², pozemek 1560 m²Prodaný  dům 124 m², pozemek 1560 m²
Prodaný  dům 124 m², pozemek 1560 m²
Prodaný  dům 124 m², pozemek 1560 m²

Prodaný dům 124 m², pozemek 1560 m²

Dřenice 35, Dřenice

5 490 000 Kč

44 274 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 27.11.2025

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Palackého 923, Přelouč

3 100 000 Kč

54 386 Kč/m2

Prodáno 27.11.2025

Prodaná  chalupa 118 m², pozemek 626 m²Prodaná  chalupa 118 m², pozemek 626 m²
Prodaná  chalupa 118 m², pozemek 626 m²
Prodaná  chalupa 118 m², pozemek 626 m²

Prodaná chalupa 118 m², pozemek 626 m²

Mikuleč 81, Mikuleč

2 890 000 Kč

2 650 000 Kč

22 458 Kč/m2

1...567...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 123 nemovitostí