Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Pardubický kraj

Od 20. 5. 2024

309 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 23.10.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 601 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 601 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 601 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 601 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 601 m²

Chýšť 32, Chýšť

5 980 000 Kč

39 867 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 123 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 22.10.2025

Prodaný  byt 2+kk 44 m²Prodaný  byt 2+kk 44 m²
Prodaný  byt 2+kk 44 m²
Prodaný  byt 2+kk 44 m²

Prodaný byt 2+kk 44 m²

kpt. Bartoše 330, Pardubice - Polabiny

4 000 000 Kč

90 909 Kč/m2

Prodáno 21.10.2025

Prodaný  dům 107 m², pozemek 441 m²Prodaný  dům 107 m², pozemek 441 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 441 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 441 m²

Prodaný dům 107 m², pozemek 441 m²

V Lukách 1085, Heřmanův Městec

6 800 000 Kč

63 551 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Prodáno 21.10.2025

Prodaný  dům 190 m², pozemek 878 m²Prodaný  dům 190 m², pozemek 878 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 878 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 878 m²

Prodaný dům 190 m², pozemek 878 m²

Škrovád 56, Slatiňany

6 690 000 Kč

5 900 000 Kč

31 053 Kč/m2

Prodáno 21.10.2025

Prodaný  dům 210 m², pozemek 763 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 763 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 763 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 763 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 763 m²

Semín 71, Semín

3 500 000 Kč

16 667 Kč/m2

Prodáno 14.10.2025

Prodaná  chalupa 69 m², pozemek 209 m²Prodaná  chalupa 69 m², pozemek 209 m²
Prodaná  chalupa 69 m², pozemek 209 m²
Prodaná  chalupa 69 m², pozemek 209 m²

Prodaná chalupa 69 m², pozemek 209 m²

Křenov 94, Křenov

1 690 000 Kč

1 450 000 Kč

21 014 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Magnum

Prodáno 7.10.2025

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Bučina 234, Prachovice

2 200 000 Kč

42 308 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 7.10.2025

Prodaný  byt 1+1 44 m²Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²

Prodaný byt 1+1 44 m²

Jindřišská 801, Pardubice - Zelené Předměstí

4 190 000 Kč

95 227 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest

Prodáno 3.10.2025

Prodaný  dům 107 m², pozemek 558 m²Prodaný  dům 107 m², pozemek 558 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 558 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 558 m²

Prodaný dům 107 m², pozemek 558 m²

Městečko Trnávka 53, Městečko Trnávka

2 400 000 Kč

2 300 000 Kč

21 495 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Jílková
Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.
Realitní makléř: Tereza Jílková

Tereza Jílková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.

Prodáno 2.10.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 702 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 702 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 702 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 702 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 702 m²

Nová Čtvrť 121, Chrast

3 950 000 Kč

39 500 Kč/m2

1...8910...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 123 nemovitostí