Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Plzeňský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

127 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 5.11.2024

Prodaný  byt 2+kk 42 m²Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²

Prodaný byt 2+kk 42 m²

Práce 748, Nýrsko

2 399 000 Kč

57 119 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 915 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 5.11.2024

Prodaný  dům 66 m², pozemek 246 m²Prodaný  dům 66 m², pozemek 246 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 246 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 246 m²

Prodaný dům 66 m², pozemek 246 m²

Tovární 154, Koloveč

950 000 Kč

14 394 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 22.10.2024

Prodaný  dům 140 m², pozemek 475 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 475 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 475 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 475 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 475 m²

Roupov 54, Roupov

1 720 000 Kč

12 286 Kč/m2

Prodáno 22.10.2024

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Na Sídlišti 240, Bezdružice

1 390 000 Kč

38 611 Kč/m2

Prodáno 15.10.2024

Prodaný  dům 105 m², pozemek 605 m²Prodaný  dům 105 m², pozemek 605 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 605 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 605 m²

Prodaný dům 105 m², pozemek 605 m²

Běhařov 45, Běhařov

2 590 000 Kč

2 200 000 Kč

20 952 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Luboš Pokorný REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

4.9

Realitní kancelář: Luboš Pokorný REALITY PRORADOST

Prodáno 9.10.2024

Prodaný  byt 2+kk 40 m²Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²

Prodaný byt 2+kk 40 m²

Tisová 89, Tisová

1 299 000 Kč

32 475 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 8.10.2024

Prodaný  byt 1+1 39 m²Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²

Prodaný byt 1+1 39 m²

Jedlová 519, Horní Bříza

2 340 000 Kč

60 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň

Prodáno 3.10.2024

Prodaný  byt 1+1 34 m²Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²

Prodaný byt 1+1 34 m²

Herejkova 1013, Starý Plzenec

2 700 000 Kč

2 440 000 Kč

71 765 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Prodáno 25.9.2024

Prodaný  atypický byt 110 m²Prodaný  atypický byt 110 m²
Prodaný  atypický byt 110 m²
Prodaný  atypický byt 110 m²

Prodaný atypický byt 110 m²

Kardinála Berana 1087/38, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

2 700 000 Kč

24 545 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň

Prodáno 19.9.2024

Prodaná  vila 296 m², pozemek 815 m²Prodaná  vila 296 m², pozemek 815 m²
Prodaná  vila 296 m², pozemek 815 m²
Prodaná  vila 296 m², pozemek 815 m²

Prodaná vila 296 m², pozemek 815 m²

Jižní 170/13, Plzeň - Červený Hrádek

1 020 000 Kč

300 000 Kč

1 014 Kč/m2

1...10111213

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 915 nemovitostí