Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Plzeňský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

119 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.10.2024

Prodaný  byt 1+1 39 m²Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²

Prodaný byt 1+1 39 m²

Jedlová 519, Horní Bříza

2 340 000 Kč

60 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 835 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 3.10.2024

Prodaný  byt 1+1 34 m²Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²

Prodaný byt 1+1 34 m²

Herejkova 1013, Starý Plzenec

2 700 000 Kč

2 440 000 Kč

71 765 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Prodáno 25.9.2024

Prodaný  atypický byt 110 m²Prodaný  atypický byt 110 m²
Prodaný  atypický byt 110 m²
Prodaný  atypický byt 110 m²

Prodaný atypický byt 110 m²

Kardinála Berana 1087/38, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

2 700 000 Kč

24 545 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň

Prodáno 19.9.2024

Prodaná  chata 97 m², pozemek 404 m²Prodaná  chata 97 m², pozemek 404 m²
Prodaná  chata 97 m², pozemek 404 m²
Prodaná  chata 97 m², pozemek 404 m²

Prodaná chata 97 m², pozemek 404 m²

Holoubkov ev. č. 15, Holoubkov

2 500 000 Kč

25 773 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Prodáno 19.9.2024

Prodaná  chata 13 m², pozemek 547 m²Prodaná  chata 13 m², pozemek 547 m²
Prodaná  chata 13 m², pozemek 547 m²
Prodaná  chata 13 m², pozemek 547 m²

Prodaná chata 13 m², pozemek 547 m²

V Zahrádkách, Město Touškov

2 200 000 Kč

169 231 Kč/m2

Prodáno 17.9.2024

Prodaný  byt 1+1 39 m²Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²

Prodaný byt 1+1 39 m²

Sídliště 871, Třemošná

2 625 000 Kč

2 030 000 Kč

52 051 Kč/m2

Prodáno 13.9.2024

Prodaný  dům 196 m², pozemek 445 m²Prodaný  dům 196 m², pozemek 445 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 445 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 445 m²

Prodaný dům 196 m², pozemek 445 m²

Tachovská 256, Planá

2 500 000 Kč

12 755 Kč/m2

Prodáno 10.9.2024

Prodaný  dům 104 m², pozemek 559 m²Prodaný  dům 104 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 104 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 104 m², pozemek 559 m²

Prodaný dům 104 m², pozemek 559 m²

Lhota pod Radčem 84, Lhota pod Radčem

1 495 000 Kč

14 375 Kč/m2

Prodáno 24.7.2024

Prodaná  chata 60 m², pozemek 34 m²Prodaná  chata 60 m², pozemek 34 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 34 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 34 m²

Prodaná chata 60 m², pozemek 34 m²

Čerňovice ev. č. 254, Čerňovice

1 400 000 Kč

1 000 000 Kč

16 667 Kč/m2

Prodáno 18.7.2024

Prodaná  chata 48 m², pozemek 394 m²Prodaná  chata 48 m², pozemek 394 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 394 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 394 m²

Prodaná chata 48 m², pozemek 394 m²

Šťáhlavy ev. č. 645, Šťáhlavy

1 710 000 Kč

35 625 Kč/m2

1...101112

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 835 nemovitostí