Prodané nemovitosti Radvanice

Od 17. 5. 2024

2 nemovitosti

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.5.2025

Prodaný  byt 1+1 44 m²Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²

Prodaný byt 1+1 44 m²

Radvanice 230, Radvanice

1 350 000 Kč

30 682 Kč/m2

Realitní makléř: Libor Kalkus
Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Realitní makléř: Libor Kalkus

Libor Kalkus

Realitní kancelář: KALKUS & CO.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si další 4 nemovitosti

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 4.6.2024

Prodaný  byt 1+1 39 m²Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²

Prodaný byt 1+1 39 m²

Radvanice 230, Radvanice

1 100 000 Kč

28 205 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Schimmer
Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV
Realitní makléř: Miroslav Schimmer

Miroslav Schimmer

4.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV

Zkuste oblíbené lokality v okolí

Nemovitosti na prodej Trutnov

Nemovitosti na prodej Dvůr Králové nad Labem

Nemovitosti na prodej Vrchlabí

Nemovitosti na prodej Úpice

Nemovitosti na prodej Hostinné

Nemovitosti na prodej Žacléř

Nemovitosti na prodej Rtyně v Podkrkonoší