Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

162 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.1.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Křivoklát 229, Křivoklát

2 350 000 Kč

2 050 000 Kč

37 963 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Skleničková
Realitní kancelář: Reality Skleničková
Realitní makléř: Kateřina Skleničková

Kateřina Skleničková

Realitní kancelář: Reality Skleničková

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 260 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.1.2025

Prodaný  dům 139 m², pozemek 715 m²Prodaný  dům 139 m², pozemek 715 m²
Prodaný  dům 139 m², pozemek 715 m²
Prodaný  dům 139 m², pozemek 715 m²

Prodaný dům 139 m², pozemek 715 m²

Tyršova 287, Rožmitál pod Třemšínem

2 550 000 Kč

18 345 Kč/m2

Prodáno 23.1.2025

Prodaný  dům 375 m², pozemek 1145 m²Prodaný  dům 375 m², pozemek 1145 m²
Prodaný  dům 375 m², pozemek 1145 m²
Prodaný  dům 375 m², pozemek 1145 m²

Prodaný dům 375 m², pozemek 1145 m²

Vítonice 7, Blažejovice

1 600 000 Kč

4 267 Kč/m2

Prodáno 21.1.2025

Prodaná  chata 45 m², pozemek 422 m²Prodaná  chata 45 m², pozemek 422 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 422 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 422 m²

Prodaná chata 45 m², pozemek 422 m²

Masečín ev. č. 276, Štěchovice

1 500 000 Kč

33 333 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Schimmer
Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV
Realitní makléř: Miroslav Schimmer

Miroslav Schimmer

4.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV

Prodáno 20.1.2025

Prodaná  zemědělská usedlost 100 m², pozemek 357 m²Prodaná  zemědělská usedlost 100 m², pozemek 357 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 100 m², pozemek 357 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 100 m², pozemek 357 m²

Prodaná zemědělská usedlost 100 m², pozemek 357 m²

Třtice 51, Třtice

2 000 000 Kč

20 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Prodáno 20.1.2025

Prodaný  dům 126 m², pozemek 144 m²Prodaný  dům 126 m², pozemek 144 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 144 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 144 m²

Prodaný dům 126 m², pozemek 144 m²

Pochvalov 24, Pochvalov

2 121 000 Kč

16 833 Kč/m2

Prodáno 16.1.2025

Prodaná  chata 43 m², pozemek 43 m²Prodaná  chata 43 m², pozemek 43 m²
Prodaná  chata 43 m², pozemek 43 m²
Prodaná  chata 43 m², pozemek 43 m²

Prodaná chata 43 m², pozemek 43 m²

Zbečno ev. č. 1, Zbečno

1 190 000 Kč

800 000 Kč

18 605 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Prodáno 16.1.2025

Prodaná  chata 45 m², pozemek 3733 m²Prodaná  chata 45 m², pozemek 3733 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 3733 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 3733 m²

Prodaná chata 45 m², pozemek 3733 m²

Dolní Pohleď ev. č. 3, Dolní Pohleď

1 700 000 Kč

37 778 Kč/m2

Prodáno 15.1.2025

Prodaný  dům 75 m², pozemek 806 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 806 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 806 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 806 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 806 m²

Lochovice 146, Lochovice

2 800 000 Kč

37 333 Kč/m2

Prodáno 14.1.2025

Prodaný  byt 1+1 26 m²Prodaný  byt 1+1 26 m²
Prodaný  byt 1+1 26 m²
Prodaný  byt 1+1 26 m²

Prodaný byt 1+1 26 m²

J. A. Komenského 215, Stochov

2 061 000 Kč

79 269 Kč/m2

1...91011...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 260 nemovitostí