Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

162 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.1.2026

Prodaná  chata 86 m², pozemek 396 m²Prodaná  chata 86 m², pozemek 396 m²
Prodaná  chata 86 m², pozemek 396 m²
Prodaná  chata 86 m², pozemek 396 m²

Prodaná chata 86 m², pozemek 396 m²

Lhota Veselka ev. č. 63, Postupice

2 900 000 Kč

2 200 000 Kč

25 581 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 259 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 9.12.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 217 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 217 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 217 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 217 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 217 m²

Klučenice 29, Klučenice

2 990 000 Kč

2 654 964 Kč

14 750 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 9.12.2025

Prodaný  byt 2+1 59 m²Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²

Prodaný byt 2+1 59 m²

Jince 360, Jince

3 500 000 Kč

2 900 000 Kč

49 153 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 8.12.2025

Prodaná  chalupa 86 m², pozemek 207 m²Prodaná  chalupa 86 m², pozemek 207 m²
Prodaná  chalupa 86 m², pozemek 207 m²
Prodaná  chalupa 86 m², pozemek 207 m²

Prodaná chalupa 86 m², pozemek 207 m²

Povlčín 150, Milostín

3 500 000 Kč

2 920 000 Kč

33 953 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šmaus
Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
Realitní makléř: Jiří Šmaus

Jiří Šmaus

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK

Prodáno 21.11.2025

Prodaný  dům 260 m², pozemek 219 m²Prodaný  dům 260 m², pozemek 219 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 219 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 219 m²

Prodaný dům 260 m², pozemek 219 m²

Pejšova 49, Zlonice

1 050 000 Kč

4 038 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  byt 1+1 40 m²Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²

Prodaný byt 1+1 40 m²

Slapy 354, Slapy

4 500 000 Kč

3 000 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodáno 13.11.2025

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

Jince 360, Jince

2 950 000 Kč

42 754 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Prodáno 3.11.2025

Prodaný  dům 78 m², pozemek 1114 m²Prodaný  dům 78 m², pozemek 1114 m²
Prodaný  dům 78 m², pozemek 1114 m²
Prodaný  dům 78 m², pozemek 1114 m²

Prodaný dům 78 m², pozemek 1114 m²

Hlavačov 433, Lužná

2 130 000 Kč

27 308 Kč/m2

Prodáno 31.10.2025

Prodaný  byt 2+kk 45 m²Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²

Prodaný byt 2+kk 45 m²

Křivoklát 106, Křivoklát

2 900 000 Kč

64 444 Kč/m2

Prodáno 31.10.2025

Prodaná  chata 56 m², pozemek 201 m²Prodaná  chata 56 m², pozemek 201 m²
Prodaná  chata 56 m², pozemek 201 m²
Prodaná  chata 56 m², pozemek 201 m²

Prodaná chata 56 m², pozemek 201 m²

Červánek ev. č. 820, Petrov

1 050 000 Kč

775 000 Kč

13 839 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Podobská
Realitní kancelář: PODOBSKÁ reality, partner Justo
Realitní makléř: Michaela Podobská

Michaela Podobská

4.6

Realitní kancelář: PODOBSKÁ reality, partner Justo
123...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 259 nemovitostí