Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

153 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 26.6.2024

Prodaný  dům 53 m², pozemek 56 m²Prodaný  dům 53 m², pozemek 56 m²
Prodaný  dům 53 m², pozemek 56 m²
Prodaný  dům 53 m², pozemek 56 m²

Prodaný dům 53 m², pozemek 56 m²

Pekařská 698, Kladno

2 300 000 Kč

43 396 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 165 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.6.2024

Prodaný  byt 3+kk 57 m²Prodaný  byt 3+kk 57 m²
Prodaný  byt 3+kk 57 m²
Prodaný  byt 3+kk 57 m²

Prodaný byt 3+kk 57 m²

Politických vězňů 128, Příbram VII

2 760 000 Kč

48 421 Kč/m2

Prodáno 20.6.2024

Prodaný  byt 1+kk 29 m²Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²

Prodaný byt 1+kk 29 m²

Tyršova 362, Bělá pod Bezdězem

1 800 000 Kč

62 069 Kč/m2

Prodáno 19.6.2024

Prodaný  dům 93 m², pozemek 406 m²Prodaný  dům 93 m², pozemek 406 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 406 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 406 m²

Prodaný dům 93 m², pozemek 406 m²

Střední 94, Byšice

1 900 000 Kč

20 430 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality

Prodáno 18.6.2024

Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 187 m²Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 187 m²
Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 187 m²
Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 187 m²

Prodaná chalupa 75 m², pozemek 187 m²

Kozárovice 117, Kozárovice

1 350 000 Kč

18 000 Kč/m2

Prodáno 17.6.2024

Prodaný  byt 1+1 40 m²Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²

Prodaný byt 1+1 40 m²

Vrchlického nám. 55, Rakovník II

2 100 000 Kč

52 500 Kč/m2

Prodáno 13.6.2024

Prodaná  chata 35 m², pozemek 491 m²Prodaná  chata 35 m², pozemek 491 m²
Prodaná  chata 35 m², pozemek 491 m²
Prodaná  chata 35 m², pozemek 491 m²

Prodaná chata 35 m², pozemek 491 m²

Želízy ev. č. 8, Želízy

1 800 000 Kč

51 429 Kč/m2

Prodáno 13.6.2024

Prodaný  dům 240 m², pozemek 747 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 747 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 747 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 747 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 747 m²

Bohouňovice II 9, Horní Kruty

2 200 000 Kč

1 800 000 Kč

7 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kajnar
Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
Realitní makléř: Jiří Kajnar

Jiří Kajnar

4.5

Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.

Prodáno 5.6.2024

Prodaný  byt 1+1 44 m²Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²

Prodaný byt 1+1 44 m²

Vrapická 470, Kladno - Dubí

1 750 000 Kč

39 773 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Vondráček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Martin Vondráček

Martin Vondráček

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY

Prodáno 4.6.2024

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Ant. Dvořáka 1258, Čáslav-Nové Město

2 790 000 Kč

2 299 000 Kč

44 212 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
1...141516

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 165 nemovitostí