Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

153 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.10.2025

Prodaný  byt 1+1 32 m²Prodaný  byt 1+1 32 m²
Prodaný  byt 1+1 32 m²
Prodaný  byt 1+1 32 m²

Prodaný byt 1+1 32 m²

J. A. Komenského 213, Stochov

2 999 000 Kč

2 750 000 Kč

85 938 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 165 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.10.2025

Prodaná  chata 48 m², pozemek 498 m²Prodaná  chata 48 m², pozemek 498 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 498 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 498 m²

Prodaná chata 48 m², pozemek 498 m²

Mnichovice ev. č. 348, Mnichovice

2 800 000 Kč

58 333 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Domanja
Realitní kancelář: REMAX Ambassador
Realitní makléř: Vojtěch Domanja

Vojtěch Domanja

5.0

Realitní kancelář: REMAX Ambassador

Prodáno 10.10.2025

Prodaný  dům 170 m², pozemek 628 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 628 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 628 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 628 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 628 m²

Tmáň 37, Zlonice

2 300 000 Kč

13 529 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Helešic
Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Lukáš Helešic

Lukáš Helešic

4.9

Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.

Prodáno 10.10.2025

Prodaný  dům 76 m², pozemek 435 m²Prodaný  dům 76 m², pozemek 435 m²
Prodaný  dům 76 m², pozemek 435 m²
Prodaný  dům 76 m², pozemek 435 m²

Prodaný dům 76 m², pozemek 435 m²

Ratenice 112, Ratenice

2 840 000 Kč

37 368 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Prodáno 9.10.2025

Prodaná  chata 50 m², pozemek 33 m²Prodaná  chata 50 m², pozemek 33 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 33 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 33 m²

Prodaná chata 50 m², pozemek 33 m²

Jarov ev. č. 381, Dolní Břežany

1 290 000 Kč

25 800 Kč/m2

Prodáno 2.10.2025

Prodaný  dům 183 m², pozemek 3492 m²Prodaný  dům 183 m², pozemek 3492 m²
Prodaný  dům 183 m², pozemek 3492 m²
Prodaný  dům 183 m², pozemek 3492 m²

Prodaný dům 183 m², pozemek 3492 m²

Vlkov 12, Děkov

3 850 000 Kč

2 500 000 Kč

13 661 Kč/m2

Prodáno 2.10.2025

Prodaná  chata 25 m², pozemek 219 m²Prodaná  chata 25 m², pozemek 219 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 219 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 219 m²

Prodaná chata 25 m², pozemek 219 m²

Bratronice ev. č. 110, Bratronice

1 690 000 Kč

1 600 000 Kč

64 000 Kč/m2

Prodáno 25.9.2025

Prodaná  chata 75 m², pozemek 482 m²Prodaná  chata 75 m², pozemek 482 m²
Prodaná  chata 75 m², pozemek 482 m²
Prodaná  chata 75 m², pozemek 482 m²

Prodaná chata 75 m², pozemek 482 m²

Kozárovice ev. č. 9, Kozárovice

3 190 000 Kč

2 250 000 Kč

30 000 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Prodáno 23.9.2025

Prodaná  chata 30 m², pozemek 351 m²Prodaná  chata 30 m², pozemek 351 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 351 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 351 m²

Prodaná chata 30 m², pozemek 351 m²

Hýskov ev. č. 68, Hýskov

1 300 000 Kč

43 333 Kč/m2

Prodáno 23.9.2025

Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 660 m²Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 660 m²
Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 660 m²
Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 660 m²

Prodaná chalupa 120 m², pozemek 660 m²

Petrovice 11, Miličín

1 990 000 Kč

1 720 000 Kč

14 333 Kč/m2

1234...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 165 nemovitostí