Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

367 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 26.3.2025

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Bož. Němcové 251, Příbram VII

3 099 000 Kč

59 596 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 802 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.3.2025

Prodaný  dům 131 m², pozemek 526 m²Prodaný  dům 131 m², pozemek 526 m²
Prodaný  dům 131 m², pozemek 526 m²
Prodaný  dům 131 m², pozemek 526 m²

Prodaný dům 131 m², pozemek 526 m²

Adamov 9, Adamov

4 290 000 Kč

32 748 Kč/m2

Prodáno 19.3.2025

Prodaný  byt 1+kk 34 m²Prodaný  byt 1+kk 34 m²
Prodaný  byt 1+kk 34 m²
Prodaný  byt 1+kk 34 m²

Prodaný byt 1+kk 34 m²

Velvarská 989, Horoměřice

4 400 000 Kč

129 412 Kč/m2

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  byt 3+kk 72 m²Prodaný  byt 3+kk 72 m²
Prodaný  byt 3+kk 72 m²
Prodaný  byt 3+kk 72 m²

Prodaný byt 3+kk 72 m²

Třebovle 118, Třebovle

3 990 000 Kč

55 417 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...
Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...

Martin Schuster a jeho tým...

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium

Prodáno 10.3.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Vašíčkova 3044, Kladno

3 800 000 Kč

70 370 Kč/m2

Prodáno 7.3.2025

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

Vosykova 414, Řevničov

4 480 000 Kč

4 200 000 Kč

67 742 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.

Prodáno 5.3.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 870 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 870 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 870 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 870 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 870 m²

Kroučová 106, Kroučová

4 490 000 Kč

24 944 Kč/m2

Realitní makléř: Karel Veverka
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Karel Veverka

Karel Veverka

4.9

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.

Prodáno 3.3.2025

Prodaný  byt 2+kk 34 m²Prodaný  byt 2+kk 34 m²
Prodaný  byt 2+kk 34 m²
Prodaný  byt 2+kk 34 m²

Prodaný byt 2+kk 34 m²

Kojetická 1025, Neratovice

3 250 000 Kč

95 588 Kč/m2

Prodáno 27.2.2025

Prodaná  chata 40 m², pozemek 1189 m²Prodaná  chata 40 m², pozemek 1189 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 1189 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 1189 m²

Prodaná chata 40 m², pozemek 1189 m²

Sazená ev. č. 68, Sazená

4 000 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodáno 26.2.2025

Prodaný  byt 1+kk 28 m²Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²

Prodaný byt 1+kk 28 m²

Nupaky 226, Nupaky

3 700 000 Kč

132 143 Kč/m2

1...212223...37

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 802 nemovitostí