Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

367 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 31.1.2025

Prodaný  byt 3+1 89 m²Prodaný  byt 3+1 89 m²
Prodaný  byt 3+1 89 m²
Prodaný  byt 3+1 89 m²

Prodaný byt 3+1 89 m²

náměstí 17. listopadu 291, Příbram VII

3 249 000 Kč

36 506 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 805 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 30.1.2025

Prodaný  byt 4+kk 72 m²Prodaný  byt 4+kk 72 m²
Prodaný  byt 4+kk 72 m²
Prodaný  byt 4+kk 72 m²

Prodaný byt 4+kk 72 m²

Liblice 165, Liblice

4 169 000 Kč

57 903 Kč/m2

Prodáno 29.1.2025

Prodaný  byt 3+kk 68 m²Prodaný  byt 3+kk 68 m²
Prodaný  byt 3+kk 68 m²
Prodaný  byt 3+kk 68 m²

Prodaný byt 3+kk 68 m²

Stehlíkova 1331/16, Slaný

4 999 000 Kč

73 515 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Gálik
Realitní kancelář: Pretty Good Company
Realitní makléř: Stanislav Gálik

Stanislav Gálik

Realitní kancelář: Pretty Good Company

Prodáno 29.1.2025

Prodaný  byt 3+kk 73 m²Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²

Prodaný byt 3+kk 73 m²

Stehlíkova 1331/16, Slaný

5 000 000 Kč

68 493 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Gálik
Realitní kancelář: Pretty Good Company
Realitní makléř: Stanislav Gálik

Stanislav Gálik

Realitní kancelář: Pretty Good Company

Prodáno 28.1.2025

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

náměstí Sítná 3106, Kladno - Kročehlavy

4 900 000 Kč

4 600 000 Kč

58 974 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY KLADNO
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY KLADNO

Prodáno 28.1.2025

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Školská 188, Kolín IV

3 590 000 Kč

3 450 000 Kč

60 526 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 21.1.2025

Prodaný  byt 3+kk 98 m²Prodaný  byt 3+kk 98 m²
Prodaný  byt 3+kk 98 m²
Prodaný  byt 3+kk 98 m²

Prodaný byt 3+kk 98 m²

Moravcova 234, Kojetice

4 250 000 Kč

43 367 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 21.1.2025

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

Estonská 2569, Kladno - Kročehlavy

4 750 000 Kč

68 841 Kč/m2

Prodáno 20.1.2025

Prodaný  byt 2+kk 43 m²Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²

Prodaný byt 2+kk 43 m²

Na Klášteře 10, Beroun-Centrum

4 850 000 Kč

112 791 Kč/m2

Prodáno 20.1.2025

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Bělehradská 2214, Kladno - Kročehlavy

3 470 000 Kč

66 731 Kč/m2

1...232425...37

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 805 nemovitostí