Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

367 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 28.8.2024

Prodaná  chata 94 m², pozemek 486 m²Prodaná  chata 94 m², pozemek 486 m²
Prodaná  chata 94 m², pozemek 486 m²
Prodaná  chata 94 m², pozemek 486 m²

Prodaná chata 94 m², pozemek 486 m²

Halouny ev. č. 112, Svinaře

3 016 000 Kč

32 085 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 807 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 27.8.2024

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Pařížská 2161, Kladno - Kročehlavy

4 390 000 Kč

73 167 Kč/m2

Prodáno 26.8.2024

Prodaný  dům 58 m², pozemek 142 m²Prodaný  dům 58 m², pozemek 142 m²
Prodaný  dům 58 m², pozemek 142 m²
Prodaný  dům 58 m², pozemek 142 m²

Prodaný dům 58 m², pozemek 142 m²

Spořilov II 679/4, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem

4 390 000 Kč

75 690 Kč/m2

Prodáno 23.8.2024

Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 1163 m²Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 1163 m²
Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 1163 m²
Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 1163 m²

Prodaná chalupa 110 m², pozemek 1163 m²

Sedlice 58, Sedlice

4 990 000 Kč

45 364 Kč/m2

Prodáno 22.8.2024

Prodaný  dům 85 m², pozemek 144 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 144 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 144 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 144 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 144 m²

Pražská 178, Plaňany

4 000 000 Kč

3 050 000 Kč

35 882 Kč/m2

Prodáno 22.8.2024

Prodaný  byt 2+1 43 m²Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²

Prodaný byt 2+1 43 m²

Braniborská 1300, Milovice - Mladá

3 220 000 Kč

74 884 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 21.8.2024

Prodaný  byt 3+1 101 m²Prodaný  byt 3+1 101 m²
Prodaný  byt 3+1 101 m²
Prodaný  byt 3+1 101 m²

Prodaný byt 3+1 101 m²

Hlavní 4, Štěchovice

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

49 406 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 21.8.2024

Prodaný  byt 2+kk 57 m²Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²

Prodaný byt 2+kk 57 m²

Slepá 786, Milovice - Mladá

3 290 000 Kč

57 719 Kč/m2

Prodáno 20.8.2024

Prodaný  dům 80 m², pozemek 169 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 169 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 169 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 169 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 169 m²

Na Pískách 1046/19, Mělník

4 400 000 Kč

55 000 Kč/m2

Realitní makléř: Oksana Paniv
Realitní kancelář: RE/MAX Only
Realitní makléř: Oksana Paniv

Oksana Paniv

Realitní kancelář: RE/MAX Only

Prodáno 20.8.2024

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Míru 670, Kolín II

3 890 000 Kč

62 742 Kč/m2

1...323334...37

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 807 nemovitostí