Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

367 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  dům 63 m², pozemek 42 m²Prodaný  dům 63 m², pozemek 42 m²
Prodaný  dům 63 m², pozemek 42 m²
Prodaný  dům 63 m², pozemek 42 m²

Prodaný dům 63 m², pozemek 42 m²

Prostřední 4441, Zruč nad Sázavou

5 290 000 Kč

4 650 000 Kč

73 810 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 807 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 454 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 454 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 454 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 454 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 454 m²

5. května 123, Mnichovo Hradiště - Veselá

4 800 000 Kč

40 000 Kč/m2

Prodáno 28.11.2025

Prodaný  byt 1+kk 26 m²Prodaný  byt 1+kk 26 m²
Prodaný  byt 1+kk 26 m²
Prodaný  byt 1+kk 26 m²

Prodaný byt 1+kk 26 m²

Nádražní 360, Příbram IV

3 400 000 Kč

130 769 Kč/m2

Prodáno 28.11.2025

Prodaný  byt 2+kk 45 m²Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²

Prodaný byt 2+kk 45 m²

Průběžná 144, Příbram III

3 490 000 Kč

77 556 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Prodáno 26.11.2025

Prodaná  chata 65 m², pozemek 509 m²Prodaná  chata 65 m², pozemek 509 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 509 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 509 m²

Prodaná chata 65 m², pozemek 509 m²

Hradové Střimelice ev. č. 299, Stříbrná Skalice

4 900 000 Kč

4 700 000 Kč

72 308 Kč/m2

Prodáno 25.11.2025

Prodaná  chata 56 m², pozemek 959 m²Prodaná  chata 56 m², pozemek 959 m²
Prodaná  chata 56 m², pozemek 959 m²
Prodaná  chata 56 m², pozemek 959 m²

Prodaná chata 56 m², pozemek 959 m²

Skalsko ev. č. 389, Pohoří

4 980 000 Kč

4 400 000 Kč

78 571 Kč/m2

Prodáno 24.11.2025

Prodaný  byt 3+1 61 m²Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²

Prodaný byt 3+1 61 m²

Jílovská 293, Týnec nad Sázavou

4 490 000 Kč

73 607 Kč/m2

Prodáno 21.11.2025

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Bojovníků za svobodu 1496, Čáslav-Nové Město

3 800 000 Kč

65 517 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  byt 1+1 40 m²Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²

Prodaný byt 1+1 40 m²

Slapy 354, Slapy

4 500 000 Kč

3 000 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  dům 166 m², pozemek 1804 m²Prodaný  dům 166 m², pozemek 1804 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 1804 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 1804 m²

Prodaný dům 166 m², pozemek 1804 m²

V. B. Třebízského 135, Klobuky

3 805 000 Kč

22 922 Kč/m2

1...789...37

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 807 nemovitostí