Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj

Od 20. 5. 2024

1 034 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 6.1.2026

Prodaný  byt 2+kk 48 m²Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²

Prodaný byt 2+kk 48 m²

Hřebečská 2592, Kladno - Kročehlavy

4 805 000 Kč

100 104 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kratochvíl
Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Realitní makléř: Jan Kratochvíl

Jan Kratochvíl

3.5

Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 972 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 6.1.2026

Prodaný  dům 188 m², pozemek 602 m²Prodaný  dům 188 m², pozemek 602 m²
Prodaný  dům 188 m², pozemek 602 m²
Prodaný  dům 188 m², pozemek 602 m²

Prodaný dům 188 m², pozemek 602 m²

Jižní 118, Větrušice

10 500 000 Kč

55 851 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Prodáno 6.1.2026

Prodaný  dům 175 m², pozemek 2510 m²Prodaný  dům 175 m², pozemek 2510 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 2510 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 2510 m²

Prodaný dům 175 m², pozemek 2510 m²

Mixova 346, Příbram III

10 990 000 Kč

10 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

Prodáno 5.1.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 1084 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 1084 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 1084 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 1084 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 1084 m²

Tyršova 205, Nučice

10 000 000 Kč

9 200 000 Kč

65 714 Kč/m2

Prodáno 5.1.2026

Prodaný  byt 3+1 57 m²Prodaný  byt 3+1 57 m²
Prodaný  byt 3+1 57 m²
Prodaný  byt 3+1 57 m²

Prodaný byt 3+1 57 m²

Čihákova 683/28, Poděbrady II

5 000 000 Kč

87 719 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Prodáno 5.1.2026

Prodaný  byt 3+1 76 m²Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²

Prodaný byt 3+1 76 m²

Opletalova 173, Kutná Hora - Šipší

4 920 000 Kč

64 737 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 5.1.2026

Prodaná  chata 68 m², pozemek 389 m²Prodaná  chata 68 m², pozemek 389 m²
Prodaná  chata 68 m², pozemek 389 m²
Prodaná  chata 68 m², pozemek 389 m²

Prodaná chata 68 m², pozemek 389 m²

Černíny ev. č. 121, Černíny

4 900 000 Kč

4 298 000 Kč

63 206 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...
Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...

Martin Schuster a jeho tým...

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium

Prodáno 5.1.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Vlčí Pole 61, Dolní Bousov

3 990 000 Kč

3 700 000 Kč

66 071 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Reich
Realitní kancelář: REICH REALITY
Realitní makléř: Jana Reich

Jana Reich

Realitní kancelář: REICH REALITY

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 205 m², pozemek 2782 m²Prodaný  dům 205 m², pozemek 2782 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 2782 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 2782 m²

Prodaný dům 205 m², pozemek 2782 m²

Miletín 5, Onomyšl

7 000 000 Kč

6 400 000 Kč

31 220 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 98 m², pozemek 1467 m²Prodaný  dům 98 m², pozemek 1467 m²
Prodaný  dům 98 m², pozemek 1467 m²
Prodaný  dům 98 m², pozemek 1467 m²

Prodaný dům 98 m², pozemek 1467 m²

Smilovice 13, Smilovice

4 990 000 Kč

3 700 000 Kč

37 755 Kč/m2

1...131415...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 972 nemovitostí