Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj

Od 21. 5. 2024

1 037 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 9.10.2025

Prodaná  chata 50 m², pozemek 33 m²Prodaná  chata 50 m², pozemek 33 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 33 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 33 m²

Prodaná chata 50 m², pozemek 33 m²

Jarov ev. č. 381, Dolní Břežany

1 290 000 Kč

25 800 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 988 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 9.10.2025

Prodaný  byt 3+kk 50 m²Prodaný  byt 3+kk 50 m²
Prodaný  byt 3+kk 50 m²
Prodaný  byt 3+kk 50 m²

Prodaný byt 3+kk 50 m²

Sídliště 1457/38, Lysá nad Labem

4 700 000 Kč

94 000 Kč/m2

Prodáno 8.10.2025

Prodaný  dům 175 m², pozemek 1038 m²Prodaný  dům 175 m², pozemek 1038 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 1038 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 1038 m²

Prodaný dům 175 m², pozemek 1038 m²

Zdravotnická 199, Brandýsek

8 900 000 Kč

7 600 000 Kč

43 429 Kč/m2

Prodáno 8.10.2025

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

Mládeže 831, Městec Králové

5 190 000 Kč

4 990 000 Kč

69 306 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY

Prodáno 7.10.2025

Prodaný  dům 106 m², pozemek 951 m²Prodaný  dům 106 m², pozemek 951 m²
Prodaný  dům 106 m², pozemek 951 m²
Prodaný  dům 106 m², pozemek 951 m²

Prodaný dům 106 m², pozemek 951 m²

Vlkovec 39, Chocerady

3 900 000 Kč

36 792 Kč/m2

Prodáno 7.10.2025

Prodaná  chata 65 m², pozemek 397 m²Prodaná  chata 65 m², pozemek 397 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 397 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 397 m²

Prodaná chata 65 m², pozemek 397 m²

Pohoří ev. č. 480, Pohoří

4 400 000 Kč

67 692 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...
Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...

Martin Schuster a jeho tým...

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium

Prodáno 7.10.2025

Prodaný  dům 88 m², pozemek 675 m²Prodaný  dům 88 m², pozemek 675 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 675 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 675 m²

Prodaný dům 88 m², pozemek 675 m²

Kamenný Most 30, Kamenný Most

6 200 000 Kč

5 650 000 Kč

64 205 Kč/m2

Prodáno 6.10.2025

Prodaný  dům 135 m², pozemek 373 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 373 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 373 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 373 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 373 m²

Důl Jan 833, Libušín

8 290 000 Kč

7 600 000 Kč

56 296 Kč/m2

Prodáno 6.10.2025

Prodaný  byt 3+kk 76 m²Prodaný  byt 3+kk 76 m²
Prodaný  byt 3+kk 76 m²
Prodaný  byt 3+kk 76 m²

Prodaný byt 3+kk 76 m²

U Židovského hřbitova 2132, Beroun-Město

7 900 000 Kč

103 947 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan

Prodáno 2.10.2025

Prodaný  dům 183 m², pozemek 3492 m²Prodaný  dům 183 m², pozemek 3492 m²
Prodaný  dům 183 m², pozemek 3492 m²
Prodaný  dům 183 m², pozemek 3492 m²

Prodaný dům 183 m², pozemek 3492 m²

Vlkov 12, Děkov

3 850 000 Kč

2 500 000 Kč

13 661 Kč/m2

1...272829...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 988 nemovitostí