Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj

Od 19. 5. 2024

1 033 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  dům 232 m², pozemek 857 m²Prodaný  dům 232 m², pozemek 857 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 857 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 857 m²

Prodaný dům 232 m², pozemek 857 m²

Komenského 526, Mnichovo Hradiště

8 500 000 Kč

36 638 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 970 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 42 m²Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²

Prodaný byt 2+kk 42 m²

sídl. Hůrka 1061, Kralupy nad Vltavou

4 550 000 Kč

108 333 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 53 m²Prodaný  byt 2+kk 53 m²
Prodaný  byt 2+kk 53 m²
Prodaný  byt 2+kk 53 m²

Prodaný byt 2+kk 53 m²

Zelená 186, Bradlec

5 820 000 Kč

109 811 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 83 m²Prodaný  byt 3+kk 83 m²
Prodaný  byt 3+kk 83 m²
Prodaný  byt 3+kk 83 m²

Prodaný byt 3+kk 83 m²

Javorová 118, Holubice - Kozinec

7 200 000 Kč

86 747 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 265 m², pozemek 985 m²Prodaný  dům 265 m², pozemek 985 m²
Prodaný  dům 265 m², pozemek 985 m²
Prodaný  dům 265 m², pozemek 985 m²

Prodaný dům 265 m², pozemek 985 m²

Svatá 45, Svatá

6 900 000 Kč

6 600 000 Kč

24 906 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 48 m²Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²

Prodaný byt 2+kk 48 m²

Armádní 539, Milovice - Mladá

5 200 000 Kč

108 333 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 174 m², pozemek 1520 m²Prodaný  dům 174 m², pozemek 1520 m²
Prodaný  dům 174 m², pozemek 1520 m²
Prodaný  dům 174 m², pozemek 1520 m²

Prodaný dům 174 m², pozemek 1520 m²

Kozárovice 20, Kozárovice

5 999 000 Kč

5 799 000 Kč

33 328 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 85 m², pozemek 1064 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 1064 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 1064 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 1064 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 1064 m²

Hořejší 90, Kosoř

9 490 000 Kč

8 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 189 m², pozemek 832 m²Prodaný  dům 189 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 189 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 189 m², pozemek 832 m²

Prodaný dům 189 m², pozemek 832 m²

K Chotolu 356, Statenice

9 990 000 Kč

52 857 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²

Prodaný dům 176 m², pozemek 1398 m²

Chotouň 60, Pohoří

10 274 320 Kč

9 200 000 Kč

52 273 Kč/m2

1234...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 970 nemovitostí