Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj

Od 22. 5. 2024

1 035 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.6.2025

Prodaný  byt 3+1 77 m²Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²

Prodaný byt 3+1 77 m²

Antonína Kaliny 1355, Kolín V

5 450 000 Kč

70 779 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 979 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.6.2025

Prodaný  dům 315 m², pozemek 1926 m²Prodaný  dům 315 m², pozemek 1926 m²
Prodaný  dům 315 m², pozemek 1926 m²
Prodaný  dům 315 m², pozemek 1926 m²

Prodaný dům 315 m², pozemek 1926 m²

Velký Újezd 117, Chorušice

4 816 320 Kč

15 290 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 19.6.2025

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Dukelské náměstí 989, Dobříš

4 995 000 Kč

79 286 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 18.6.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 171 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 171 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 171 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 171 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 171 m²

Býkev 75, Býkev

5 150 000 Kč

46 818 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Prodáno 17.6.2025

Prodaný  dům 103 m², pozemek 8942 m²Prodaný  dům 103 m², pozemek 8942 m²
Prodaný  dům 103 m², pozemek 8942 m²
Prodaný  dům 103 m², pozemek 8942 m²

Prodaný dům 103 m², pozemek 8942 m²

Bohouňovice I 70, Červené Pečky

6 600 000 Kč

5 650 000 Kč

54 854 Kč/m2

Prodáno 17.6.2025

Prodaný  byt 2+kk 57 m²Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²

Prodaný byt 2+kk 57 m²

Cedrová 1322, Jesenice

7 100 000 Kč

124 561 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 17.6.2025

Prodaný  dům 72 m², pozemek 565 m²Prodaný  dům 72 m², pozemek 565 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 565 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 565 m²

Prodaný dům 72 m², pozemek 565 m²

Mělnická 16/17, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Stará Boleslav

5 900 000 Kč

5 100 000 Kč

70 833 Kč/m2

Prodáno 17.6.2025

Prodaný  dům 170 m², pozemek 488 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 488 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 488 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 488 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 488 m²

Spálená 514, Sadská

4 940 000 Kč

29 059 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Prodáno 16.6.2025

Prodaný  dům 390 m², pozemek 915 m²Prodaný  dům 390 m², pozemek 915 m²
Prodaný  dům 390 m², pozemek 915 m²
Prodaný  dům 390 m², pozemek 915 m²

Prodaný dům 390 m², pozemek 915 m²

Nádražní 26, Roztoky

8 500 000 Kč

21 795 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 13.6.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 307 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 307 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 307 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 307 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 307 m²

Nečín 141, Nečín

5 250 000 Kč

29 167 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
1...464748...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 979 nemovitostí