Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj

Od 22. 5. 2024

1 035 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 19.5.2025

Prodaný  byt 3+kk 75 m²Prodaný  byt 3+kk 75 m²
Prodaný  byt 3+kk 75 m²
Prodaný  byt 3+kk 75 m²

Prodaný byt 3+kk 75 m²

Nupaky, Nupaky

7 300 000 Kč

97 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 975 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.5.2025

Prodaná  chata 36 m², pozemek 450 m²Prodaná  chata 36 m², pozemek 450 m²
Prodaná  chata 36 m², pozemek 450 m²
Prodaná  chata 36 m², pozemek 450 m²

Prodaná chata 36 m², pozemek 450 m²

Měchenice ev. č. 39, Měchenice

780 000 Kč

21 667 Kč/m2

Prodáno 19.5.2025

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Wednesbury 2174, Kladno - Kročehlavy

5 100 000 Kč

82 258 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kratochvíl
Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Realitní makléř: Jan Kratochvíl

Jan Kratochvíl

3.5

Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla

Prodáno 16.5.2025

Prodaný  byt 2+kk 52 m²Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²

Prodaný byt 2+kk 52 m²

Kojetická 1026, Neratovice

5 000 000 Kč

96 154 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML

Prodáno 16.5.2025

Prodaný  dům 179 m², pozemek 957 m²Prodaný  dům 179 m², pozemek 957 m²
Prodaný  dům 179 m², pozemek 957 m²
Prodaný  dům 179 m², pozemek 957 m²

Prodaný dům 179 m², pozemek 957 m²

Dlouhá 140, Zdiby - Brnky

15 600 000 Kč

14 500 000 Kč

81 006 Kč/m2

Prodáno 16.5.2025

Prodaná  chata 30 m², pozemek 436 m²Prodaná  chata 30 m², pozemek 436 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 436 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 436 m²

Prodaná chata 30 m², pozemek 436 m²

Akátová ev. č. 105, Zdiby

3 600 000 Kč

120 000 Kč/m2

Prodáno 16.5.2025

Prodaný  dům 109 m², pozemek 1259 m²Prodaný  dům 109 m², pozemek 1259 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 1259 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 1259 m²

Prodaný dům 109 m², pozemek 1259 m²

Soběšovice 11, Chrášťany

9 990 000 Kč

91 651 Kč/m2

Prodáno 15.5.2025

Prodaný  byt 2+kk 47 m²Prodaný  byt 2+kk 47 m²
Prodaný  byt 2+kk 47 m²
Prodaný  byt 2+kk 47 m²

Prodaný byt 2+kk 47 m²

Dalmatská 1742, Úvaly

5 300 000 Kč

112 766 Kč/m2

Prodáno 15.5.2025

Prodaný  dům 80 m², pozemek 558 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 558 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 558 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 558 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 558 m²

Svrkyně 25, Svrkyně

5 000 000 Kč

62 500 Kč/m2

Prodáno 15.5.2025

Prodaný  dům 85 m², pozemek 436 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 436 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 436 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 436 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 436 m²

Průběžná ev. č. 130, Nová Ves pod Pleší

10 890 000 Kč

7 860 000 Kč

92 471 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
1...515253...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 975 nemovitostí