Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj

Od 21. 5. 2024

1 034 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 3.12.2024

Prodaný  byt 1+kk 23 m²Prodaný  byt 1+kk 23 m²
Prodaný  byt 1+kk 23 m²
Prodaný  byt 1+kk 23 m²

Prodaný byt 1+kk 23 m²

Jana Drdy 489, Příbram VII

2 190 000 Kč

95 217 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 966 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 3.12.2024

Prodaný  dům 175 m², pozemek 1459 m²Prodaný  dům 175 m², pozemek 1459 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 1459 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 1459 m²

Prodaný dům 175 m², pozemek 1459 m²

Domousnice 30, Domousnice

5 490 000 Kč

31 371 Kč/m2

Prodáno 3.12.2024

Prodaný  dům 118 m², pozemek 410 m²Prodaný  dům 118 m², pozemek 410 m²
Prodaný  dům 118 m², pozemek 410 m²
Prodaný  dům 118 m², pozemek 410 m²

Prodaný dům 118 m², pozemek 410 m²

Záryby 336, Záryby

9 900 000 Kč

8 490 000 Kč

71 949 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 3.12.2024

Prodaný  dům 161 m², pozemek 680 m²Prodaný  dům 161 m², pozemek 680 m²
Prodaný  dům 161 m², pozemek 680 m²
Prodaný  dům 161 m², pozemek 680 m²

Prodaný dům 161 m², pozemek 680 m²

Dlouhá 391, Nová Ves pod Pleší

11 980 000 Kč

74 410 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Prodáno 2.12.2024

Prodaný  byt 2+kk 44 m²Prodaný  byt 2+kk 44 m²
Prodaný  byt 2+kk 44 m²
Prodaný  byt 2+kk 44 m²

Prodaný byt 2+kk 44 m²

Ryneček 150, Příbram III

3 120 000 Kč

70 909 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Prodáno 29.11.2024

Prodaný  byt 1+1 38 m²Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²

Prodaný byt 1+1 38 m²

Neratovická 1547, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem

3 800 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodáno 28.11.2024

Prodaný  dům 159 m², pozemek 259 m²Prodaný  dům 159 m², pozemek 259 m²
Prodaný  dům 159 m², pozemek 259 m²
Prodaný  dům 159 m², pozemek 259 m²

Prodaný dům 159 m², pozemek 259 m²

Zlatnická 300, Jenštejn

12 875 000 Kč

10 150 000 Kč

63 836 Kč/m2

Prodáno 27.11.2024

Prodaná  chalupa 158 m², pozemek 349 m²Prodaná  chalupa 158 m², pozemek 349 m²
Prodaná  chalupa 158 m², pozemek 349 m²
Prodaná  chalupa 158 m², pozemek 349 m²

Prodaná chalupa 158 m², pozemek 349 m²

Slapy 121, Slapy

7 900 000 Kč

7 499 000 Kč

47 462 Kč/m2

Prodáno 27.11.2024

Prodaný  byt 3+1 313 m²Prodaný  byt 3+1 313 m²
Prodaný  byt 3+1 313 m²
Prodaný  byt 3+1 313 m²

Prodaný byt 3+1 313 m²

Chudoplesy 109, Bakov nad Jizerou

8 600 000 Kč

27 476 Kč/m2

Prodáno 27.11.2024

Prodaný  dům 162 m², pozemek 749 m²Prodaný  dům 162 m², pozemek 749 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 749 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 749 m²

Prodaný dům 162 m², pozemek 749 m²

Tuhaň 355, Tuhaň

9 500 000 Kč

58 642 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality
1...767778...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 966 nemovitostí