Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj

Od 21. 5. 2024

1 035 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 12.11.2024

Prodaný  dům 100 m², pozemek 427 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 427 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 427 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 427 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 427 m²

Lhota u Příbramě 38, Lhota u Příbramě

3 400 000 Kč

34 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: 4Brokers realitní
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: 4Brokers realitní

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 970 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 11.11.2024

Prodaný  dům 176 m², pozemek 827 m²Prodaný  dům 176 m², pozemek 827 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 827 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 827 m²

Prodaný dům 176 m², pozemek 827 m²

Jana Kreisla 859, Vysoký Újezd

19 470 000 Kč

18 150 000 Kč

103 125 Kč/m2

Prodáno 11.11.2024

Prodaný  dům 150 m², pozemek 1479 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 1479 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1479 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1479 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 1479 m²

Starý Brázdim 19, Brázdim

10 920 000 Kč

8 450 000 Kč

56 333 Kč/m2

Prodáno 11.11.2024

Prodaný  byt 1+kk 33 m²Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²

Prodaný byt 1+kk 33 m²

Jugoslávská 2069, Úvaly

4 750 000 Kč

4 500 000 Kč

136 364 Kč/m2

Prodáno 8.11.2024

Prodaný  dům 180 m², pozemek 798 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 798 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 798 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 798 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 798 m²

Záluží 142, Záluží

5 499 000 Kč

30 550 Kč/m2

Prodáno 8.11.2024

Prodaný  byt 1+1 43 m²Prodaný  byt 1+1 43 m²
Prodaný  byt 1+1 43 m²
Prodaný  byt 1+1 43 m²

Prodaný byt 1+1 43 m²

17. listopadu 1157, Mladá Boleslav II

3 450 000 Kč

80 233 Kč/m2

Prodáno 7.11.2024

Prodaná  chata 98 m², pozemek 470 m²Prodaná  chata 98 m², pozemek 470 m²
Prodaná  chata 98 m², pozemek 470 m²
Prodaná  chata 98 m², pozemek 470 m²

Prodaná chata 98 m², pozemek 470 m²

Klínec ev. č. 114, Klínec

2 950 000 Kč

2 700 000 Kč

27 551 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 7.11.2024

Prodaný  dům 196 m², pozemek 7599 m²Prodaný  dům 196 m², pozemek 7599 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 7599 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 7599 m²

Prodaný dům 196 m², pozemek 7599 m²

Kamenice 18, Dobšín

7 700 000 Kč

39 286 Kč/m2

Prodáno 6.11.2024

Prodaný  byt 2+kk 56 m²Prodaný  byt 2+kk 56 m²
Prodaný  byt 2+kk 56 m²
Prodaný  byt 2+kk 56 m²

Prodaný byt 2+kk 56 m²

Obora 671, Vlašim

3 500 000 Kč

62 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Prodáno 6.11.2024

Prodaný  dům 720 m², pozemek 8279 m²Prodaný  dům 720 m², pozemek 8279 m²
Prodaný  dům 720 m², pozemek 8279 m²
Prodaný  dům 720 m², pozemek 8279 m²

Prodaný dům 720 m², pozemek 8279 m²

Kšely 16, Kšely

14 450 000 Kč

13 000 000 Kč

18 056 Kč/m2

1...808182...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 970 nemovitostí